Kapat

Tarihi Ne Kadar Biliyorsun ( Önemli Bir Soru ) ?

Tarihi Ne Kadar Biliyorsun ( Önemli Bir Soru ) ?
TÜRK tarihide gelmiş geçmiş en geniş coğrafyaya hükeden sultanımız hangisi idi? Bu harita'nın oluşmasını sağlayan o sultanlar sultanı hangisiydi? Fetihlerin babası lakabını alan o büyük sultan hangisiydi?

A ) Mete Han

B ) Kanuni Sultan Süleyman

C ) Sultan Melikşah

D ) Atilla

E ) Fatih Sultan Mehmet

Güncellemeler:
( Ondan önce Dünyada '' Sultan-ı Azam '' unvanı kimseye verilmedi !

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Pek bir bilgim yok o yuzden yanliş cevap vermek istemiyorum çok guzel bir deyim olmuş türk ırkının tarih deki gecmisini hep merak etmisimdir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbiri. Mustafa Kemal ATATÜRK sadece

1|1
    0|1
    • soruya adam gibi ccevap verin ya da yazmayın burda Atatürk düşmanlığı yok adam gibi tarih sorusu soruyoruz.. atatğrkle ne alakası var sorunun.. işi şaklabanlığa çevirmeyin..

• yakın tarihteki kahramanlar daha çok konuşulur ama bu onun en iyisi olduğunu göstermez.. sizin gibiler olduğu için Atatürk ten nefret ediyorlar.. Atatürk e zarar veriyorusunuz..

• 😂sen meliksah atilla konuşmaya devam et byyyy

• Kanuni Sultan Süleyman

1|0
    0|0
  • alp aslan

0|0
    0|0
  • kanuni sultan süleyman 😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mustafa Kemal Atatürk. Bu yeterli Gerisi Okadarda ilgimi çekmedi

3|0
    0|1
    • Yorumumu çalmışsin tam ben yazıyordum ki bunu gördüm

• Eaglecroft git tarih oku sana baska bir cvbım yok birde burda reklam yapma yalamak istediğin insan belli git onu yala işine bak

• Birde senin gibiler demişsin dstm benim gibiler olmasaydı bu vatan senin gibiler yüzünden ezilirdi Allah varken kullarına tapan olmadık Bize neyi kim hediye etti biz sokakta ailelerimizden öğrendik Şükür ki cübbelilere veya Kuranı kullanıp siyaset yapan hiç kimseyide sevmiyecegiz gurur duyuyorum Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Büyük Selçuklu Devleti- Sultan Melikşah

0|1
    0|0
  • işte sonra teknoloji çıktı sanayi devrimleri filan...

0|0
    0|1
  • biliyoruz da noluyor sanki?

0|0
    0|1
  • Mete Han

0|0
    0|0
  • Sanane? Söylemicem

0|0
    0|1
Yükleniyor...