Bu sözden çıkardığınız anlamı paylaşır mısınız?

bir derdin dermanı, başka bir derde zehir olabilir. bir derman, haddinden geçse, dert getirir.

Risaleinur

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana örnek vererek açıklamaya çalışıyım bunu örneğin bir ilaç kullanıyorsun baş ağrısı için sana çok iyi geliyor başının ağrısını hemen geçiriyor arkadaşın geldi başının ağrıdıgını söledi ve sende ona bu ilacı verdin ve ona hiç bir faydası olmadı ve yan etki yaparak daha kötü etti. umarım açıklayıcı olmuştur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• “Olur ki siz bir şeyden hoşlanmazsınız, hâlbuki hakkınızda o bir hayırdır. Ve olur ki bir şeyi seversiniz, hâlbuki hakkınızda o bir şerdir. Allah bilir, siz bilmezsiniz.” (Bakara, 2/216).

2|2
    0|0
  • sana ii gelen bana gelmez belki her derdin dermanı sen olmaz... derman dermanlıgını asarsa derde gark olur

1|1
    0|0
  • şer bildiğinde hayır,hayır bildiğinde şer olabilir.,sen bilemezsin ALLAH bilir.

1|1
    0|0
  • Risale yerine Kur'an okumak daha mantıklı. Bunu çıkardım.

0|1
    0|0
  • Ebedimatem arkadaş anlatmış.

0|1
    0|0
  • yılan gibi sarıyo da sarıyo bu adamlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi diyerek seçtiğimiz şeyler sonumuz olabilir, Kötü diyerek şikyet ettiğimiz şeyler kurtuluşumuz olabilir ve dermanın fazlasıda dert olabilir... Yanlışmı anladım ?

1|1
    0|0
    • siz neyi anlamışsanız o doğrudur.risaleinur deryadeniz herkes maşrabasına göre alır bu deryadan.

• eyvallah teşekkür ederim.

• Bende size teşekkür ederim eyvallah arkadaş

• bu söz burya ağır gelir...

0|0
    0|0
  • bokunu çıkarmamak lazım gibi bişi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...