Sorulara Alakasız Cevap Verenlerin Amacı Nedir ?

Tahminimce bunların çoğu -18 ergenuslardan oluşan ve millete bok atmak için gizli kullanıcı sıfatı ile cevap yazan fukaralar. Hayır anlamadığım örn soru : Tv Programlarından Hangilerini İlziyorsunuz ? gelen cevap : sana ne - ne yapacan - tv izlemiyorum----- böyle gidiyor hayır böyle yapınca cool mu olunuyor anlamadım ?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• kısa ve basit cevalarla puan toplama çabası. denk geldiklerimi kaldırıyorum.

1|2
    0|0
    • Benim bir çok soruma rpg soruma 1 kız 1 erkek denk geldi ve gizliliği boş amaçla kullanmışlar

bu arada stair way to heaven gördüm orada hocam :D

• güzel parçadır:)

• Led Zeppelin iyidir ama bir Pink Floyd ya da Eloy değil yahu :)

Kızlar Ne Diyor 6

• bencede, böyle davranmak ya da yazmak zorunda değiller, işinize gelmiyormu kardeşim bir tıkla yeni soruya geç, illa bir yerden hırslarını çıkaracklar. insanız bir günümüz diğerine uymaz , stresliysem ne bileyim canım sıkkınsa ve siteye bakıyorsam yanlış anlama abuk sabuk bir soru çıkmışsa en kötü diğer sorulara bakarım. ama gerçekden şuda varki bazı sorularda insanın tahammülünü zorluyor çok can sıkıcı sorlarda yok değil yani.

0|3
    1|0
  • Desem level kasmak, desem dikkat çekmek... Ne desem laf değil...

0|2
    0|0
  • evet,ergenus kardeşim..akıl bir karış havada...25-30lu ve 40 lı yaş üstü kişilerin veremeyeceği cevaplar bunlar...varsada sayılıdır... kişilik meselesi birazda..kendileriyle bile geçinemiyor bazısı..

0|2
    1|0
    • Ne yazık ki ben denk geldiğim ve yazdığım bir çok soruda bu ergenuslara rastlıyorum 25 üstü pek üye yok herhlade

• var,cevaplarından belli oluyor.. akıllı olan diyelim..yaşlada çok sınırlandırılmaz ama..olgunluk ve akıl,yaşta değil başta..

• Bazılarıda dalga geçiyor sinir oluyorum

0|2
    0|0
  • kendilerini akıllı sanan zavallılar

0|2
    0|0
  • dikkat çekmek.

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...