İş başvurusu yaparken ilk cümle ne olmalı?

Merhaba dedikten sonraki konuya giriş cümlesi nasıl olmalıdır? Bazen dilim sürşüyor. Örneğin ilan yokken, İş ilanı için geldim diyorum ve bunun çok yanlış oldugunu düşünmeye başladım. Sizce ne demeliyim ki bana en azından görüşme şansı versinler?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• hmm bence doğal olmalısın.. ve bir o kadar da ciddi... cümlelerin kısa açıklayıcı ve net olmalı... öncelikle kendini tanıtmakla başlayabilirsin tabiki bu kariyer olark şuadan mezun oldum buralarda çalıştım cinsinden olmalı şiir yazarım kitap okurum gibi değil..:D umarım anlatabilmişimdir...çalışmak istediğini falan belirt...ama kesinlikle ve kesinlikle dürüst ve güvenilir olduğunu anlasınlar... bu ön koşuldur kimse özüllellkle dürüst olmayan içi ısınmadığı kimse ile çalışmak istemez.. neyse benden bu kadarr..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İŞ başvularında zordur bilirim.. 1 2 si olumsuz oldu diye moralini bozma .iş verene işini överek başlıyabilirsin .iş ilanınızı gazteden gördüm vs uzun zamandır burayı takip ediyorum böyle bir fırsatın bana tanınmaasından çok mutluyum.iş yeteneğinle ilgili tecrübenİ anlatmalısın.ki zaten iyi bir konuşma yaparsan tecrübesizsen bile kendini iyi ifade edebilirsen sonuç olumlu olur diye düşünüyorum.

0|1
    0|1
    • Bu konuşma ne işi aradığınıza bağlı... Kurumsal bir firmaya gidiyorsanız insan kaynakları etkilenebilir.. Ama gittiğiniz yer kobi ise ve direkt patronla muhattapsanız adam sizi samimi bulmaz diyim ben...

• Merhaba. İsmim '' Cüneyt ''. İş görüşmesi için gelmiştim.. gibi gbi..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• ilk başta iş görüşmesi için geldim demen doğal

Yetkili kişi ile görüşme kısmında ise

Sizinle çalışmak istiyorum demen, etkili olur

0|0
    0|1
  • + Merhaba.

- Merhaba, buyurun. Nasıl yardımcı olabiliriz ?

+ Ben Oxford mezunuyum, iş bakıyordum.

- Gel birader, şöyle otur.

0|0
    0|1
  • bence olduğun gibi ol yani sana şöyle diyeyim gidersin iş görüşmesine adam sana fazla mesai yapar mısın felan filan der bu konularda fazla hemen yaparım deme ağırdan biraz al.. ya da pazar günleri çalışır mısın der sen olabilrdiğince hayır deme ama fazlada hemen tamam da deme...çoğu işveren buna dikkat ediyr ben çok iş değitirdiğim önceleri ama şimdi 3-4 sendir aynı yerdeyim

0|0
    0|1
  • S.a

0|0
    0|1
  • merhaba ben (pazarlama) pozisyonu kadrolarınız da çalışmak istiyorum.

iş deneyimi , eğitimim ile firmanıza faydalı olacağıma inanıyorum

1|0
    0|1
  • Selamun aleyküm ile başla. :|

0|0
    0|1
  • Ben işe geldim beni alacasın .

0|0
    0|1
  • Sizinle Bi İş Konuşabilirmiyiz ...

0|0
    0|1
  • vasfın ne ? ona göre söylenir.

0|0
    0|1
    • Bitirdiğim bölümle alakalı yerlere gidiyorum. Radyo Tv Programcılığı mezunuyum. Tv kanallarına başvuru yapıyorum.

• çok çok teşekkür ederim..

• rica ederim

• Rahat ol amele lazım mi de özgüvenini rahatlığını göster.

0|0
    0|1
Yükleniyor...