The hobbit 2 ve çekimleri

2. seri çekilmeye başlamış sanırım bu bölümünde yüzüklerin efendisinden kimler var biliyormusunuz özelliklede legolas ve arwen

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sabırsızlıkla bekliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2.ci seriyi izleyene kadar ehtiyarlıcam.

0|0
    0|0
  • Ticari kaygılara kurban edilmiş harika bir senaryo. On tane Peter J. bir Tolkien etmiyor bunu anlıyorsun ilk filmi izleyince

0|0
    0|0
    • kitabı daha mı güzel

• Şöyle düşün; Filmi izledin ve Legolas'ı gördün. Daha sonra kitabı okumaya karar verdin. Kitapda her Legolas ismi geçtiğinde aklına gelecek olan yüz Peter J.'ın kabul ettiği,onun zihninde kurduğu sima olan Orlando B. un yüz ifadesi gelecek. Bu da zihni tembelleştirir, okuduğun kitapdan zevk alamassın. Örneğin Hobbit 2 nin fragmanında görülen ejderha benim düşlediğim kasvetten yoksun buda filme olan beğenimin azalmasına sebep oluyor.

• 0|0
    0|0
  • Legolas var. Merak ve heyecanla bekliyorum.

0|0
    0|0
    • owww bende daha bir heyecanla bekliyorum :D

• sanmıyorum ya kaliteli yapımlar:) şimdi bu yüzüklerin efendisi son seriydi hobbit ondan önce geliyordu hobbitten önce de bir seri varmış o da çekilr mi acaba

• Hobbit 4 kitaptan oluşuyor . daha var yani hobbitin bitmesine. .. İlk film o kadar da etkileyici değildi. Beklentiyi çok yüksek tutuyoruz.

• 2. filmi daha güzel olacak bence, aksiyona ağırlık verecekler

0|0
    0|0
  • inşallah ilk filmi gbi kötü olmaz.ben bir yüzüklerin efendisi fanatiği olarak beğenmedim açıkçası

0|0
    0|0
  • film güzeldi 2.sini beklıyoruz ama şöyle baktıgımızda mordor sauron felan olsa süper olurdu

0|0
    0|0
    • gözsüz olmuyo dimi:D bide goblinleri hiç sevmedim

• ya teknoloji gelişiyorsa ondan dolayı böyle mesela 10 yıl once hobbiti cekselerdi bir başka olurdu

• yanılıyorsam düzelt ama sanki kitabında legolas ve arwen yoktu.peki filmde neden varlar ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...