Kapat

Falling In Reverse'i tanıyor musunuz?

Bir metal grubu, çok az tanınıyorlar ama istisnaları saymazsak inanılmaz şarkıları var. Özellikle son çıkan "Coming Home" adlı şarkısını sevenlerle tanınmaya başlandı grup. O şarkıyı bir dibleyim derim. Punk, rock, glam metal ve daha fazla türde şarkıları var. Punk ve rock artık yok diye, geçiştirmeden grubun birkaç şarkısını dinlerseniz mutlu olurum. Kalkıp Scorpions ile koyaslarsanız zaten dinlenmez ama emim en azından birkaç tane seveceğiniz şarkıları olacaktır. Solistin solo olarak hip-hop tarzda şarkıları da var eğer bir türü seviyorsanız. Sadece iyi bir grup ve şuanki halinden daha çok ünlenmeyi hak ediyor diye düşündüm. İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• chemical prisoner şarkısı daha iyi bence :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• yarın bilgisayara geçince dinliycem

1|0
    0|0
  • Sen ona bir sor bakim beni tanıyormuymuş

0|0
    0|0
    • En iyi metal solistleri arasımda ilk elliye siz de girmişsiniz sanırım, tanımaması ayıp olur o halde, aynı ödülü paylaşmış meslektaşını

• Tanıyorum hemde çok yakından.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tanımıyorum ama bakarım şimdi

1|0
    0|0
    • Youtube'da çıkan ilk şarkısı en iyi yirmi şarkılarına giremese de Chemical Prisoner, Brother, Coming Home ve Gangsta's Paradise coverına bak bence

• Beğenmedim. Screamo-emocore arası, Black Veil Brides kadar saçma sapan bir grup bence.

0|0
    0|0
    • Lütfen I'm Not A Vampire veya The Drug In Me Is You'dan birini dinledim deme. Modern metal gruplarına bakacak olursak on üzerinden altıyı hak ediyor bence

• Evet zevk meselesi tabii, sadece One Direction'dan daha kötü olamaz diye düşünüyorum ve 5 Seconds of Summer'ın rock yaptığını söyleyerek geçindiği bir dünyada bu grupların daha fazla ünlü olması sinirime dokunuyor

• Ah, iğrençler. Haklısınız.

• Bu mu metal grubu? Peh

0|0
    0|0
    • Özellikle ilk albümünde glam-metal tiründe birçok şarkıları vardı ama dediğim gibi gidip adı tarihe kazınmış en büyül gruplarla karşılaştırırsanız günümizde yaşayan hemen hiçbir grubun adı kalmayacaktır

Yükleniyor...