Basrol sizsiniz peki digerleri ?

film cekiyorsunuz basrol sizsiniz. nasil bir karakter verirdiniz o role. ve karsinizda partner olarak hangi oyuncu olucak. konu ne. korku mu romantik mi entrikali bir ask filmi mi polisiye mi. ve hangi sehir/ulkede gecerdi bu film. ve son olarak soundtrack olarak hangi muzigi/sarkiyi secerdiniz.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Karşında Candice Swanepoel ya da Megan Fox olacak. Fazla romantik olaylara gelemiyorum en iyisi dallas tarzı bir şey olsun. Ama cinsellikten dolayı istemiyorum cidden eğlenceli geliyor öyle konular, açık olmasa bile olur. Film Los Angeles, Maldivler ve Avustralya geçsin. Fazla entrikalı ve komedi bir film olsun, Şimdi biz inşaat işiyle uğraşıyoruz senaryoda inşaat üzerine olsun, filmde ben aşırı derecede zengin birisiyim, devamlı yurt dışına çıkıp Lons Angeles gibi bir eğlence ve zenginlik ortamında değişik yerler inşa ediyorum. Megan uçakta hostes, Candice Avustralya da ara sıra okyanusa açıldığın yatın olduğu yerlere yakın bir mekanın sahibi, biz bununla yemek yemeğe gittiğimde tanıştık, her gittiğimde yata beraber biniyoruz. Aslında film senaryosu yazarım da şuan kısaca rastgele yazıyorum. Şöyle, böyle Megan ile Maldivler'e gidiyoruz tabi orada eğlence düzenlemişler ve çok kalabalık bir ortam var, eğlence adına bir baş yapıt. Tamda oraya gidecek şarkı link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Entrika olmali ve partnerimde kate winselt olmali

0|0
    0|0
  • ben ve inna ya da mila kunis olurdu.ben ajan falan olurdum avrupada gecerdi film bol sevismeli sahneler ...

0|0
    0|0
  • Rolu artistLer değil Senaristler belirler..

0|0
    0|0
    • konficyus konustu beyler dagilin

• Bu ağızların Tanrısı karşında güzellik sökmez inceden inceden yollan hadi. Engelleyecem Kıçını yırtma cevap veremedim diye, güncellersen daha orijinal bişey bul Sokarım lafı.

Kızlar Ne Diyor 5

• gerisi figüren

0|0
    0|0
  • Sean Penn le oynamayı çok isterdim, babamı oynayabilirdi mesela filmde

Psikolojik bir film olabilir.Psikolojik filmler çok etkileyici.En son Martha marcy may marlene diye bir film izlemiştim çok beğenmiştim, psikolojik filmleri çok seviyorum.Özellikle cannes da gösterilen filmler çok iyi oluyor.

Zaten acayip bir şey Sean Penn, adam her rolü müthiş oynuyor onun olduğu filmde arkadan geçsem bile olabilir bence.

0|0
    0|0
  • hitchcock filmi spellbound senaryosunu günceller, bergman ben; john hugh dancy olurdu.keyifli bir psikolojik gerilim , hatta romans <7

0|0
    0|0
  • korku olsun akıl hastanesinde geçsin ruh hastası bir soundtrackı olsun

0|0
    0|0
  • psikolojik gerilim olur benden olsa olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...