İstanbul'da köy tavuğu nereden bulabilirim?

Makul bir fiyat aralığında, İstanbul'da köy tavuğu satan yerler biliyor musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Biliyorum evet... Kuzguncukta İnebolu pazarı var Orada Köy tavugu satrılıyor ;)

• Teşekkürler :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• biliyorum evet kemerburgaz da var.

• Teşekkürler ama oralar çok uzak ya. Yok mu şehrin biraz daha merkezinde bir yer?

• cıks yok :/ manda yogurdu flanda var orda ve harika

• migroslarda sertifikalı organik tavuk var diye biliyorum.

• Hmmm; denemeye değer. Umarım fiyatlar da uçuk değildir.

• Öncekileri Göster
    • antibiyotik de yükleniyo vücuduna gereksiz yere, doğru yoldasın bence:)

• Aynen öyle :) Ben bakayım şu migros'a...

Erkekler Ne Diyor 5

• Silivri'de tavuk çiftlikleri var eğer Anadolu yakasında isen de Ömerli taraflarına gelmen gerekir ç

• bulursan sakla.

• ben yetiş tiriyorum

• kasları dolgun tutmaksa amacın, sığır eti tüket.. Body building yapıyorsan eğer.

• Özellikle kaslarla ilgili değil. Ancak her zaman da sığır eti olmuyor. Günde ortalama 400gr et tüketiyorum. Bütçe dayanmaz ona :)

• Öncekileri Göster
    • Karbonhidrat ve yağ almazsan proteini olduğu gibi dışarı atarsın, kullanamazsın ama..

• Bol bol yağ alıyorum zaten (günlük kalori alımımın yaklaşık %60-65'i yağ kaynaklı). Ama karbonhidrat alımım sınırlı. Günlük ortalama 50-120gr. arası karbonhidrat alıyorum (meyve, sebze ve süt ürünleri kaynaklı). Bu miktarın altına inmemeye ve üstüne çıkmamaya dikkat ediyorum.

Amaç bodybuilding değil zaten. Sağlıklı yaşam ve kilo vermek. Bu yolla, spor yapmadan kas gücümü arttırdım. İnanılır gibi değil :)

• Silivri tarafındaki çiftliklere gitmelisin hocam.. Ucuz ve iyi peynir de bulursun..

• Teşekkürler ama oralar çok uzak ya. Yok mu şehrin biraz daha merkezinde bir yer?

• Çok zor..

Yükleniyor...