En sevdiğiniz markalar?

Hangi marka ayakkabı, pantolon, gömlek, etek, vb Ben marka düşkünüyüm, markasız giyinmem diyenlerden misiniz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• La Senza'ya ciddi zaafım var:PP

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır . Marka düşkünü değilim , sevdiğim markalar var tabi amaa takıntılı değilim . Güzel olsun , kaliteli olsun , parası iyi olsun o bana yeter .

0|0
    0|0
  • marka takıntım yok fazla ama eğer dış giyimse (ayakkabı - palto ,ceket gibi ) bunları uzun süre gidebilecek şekilde seçiyorum , onlar da genelde markalarda oluyor .

koton ,mango , lc waikiki , rodi,colins şu sıralar en çok takıldıklarım =)

0|0
    0|0
  • marka düşkünü değilim ama sevdiğim ve özellikle takip ettiğim bazı markalar var. örneğin bershka, stradivarius, mango, twist, zara, ipekyol, pull&bear

0|0
    0|0
  • mango:)

0|0
    0|0
  • Mavi'siz yapamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• abi adidas superstar çakma aldım 6 ayda parçalandı. gidip outletden 85 tl aldım orginalini 2008de classic olanınından.hala ve hala giyiyorum sapasağlam..birde yaz kış giyiyorum.bizim burda kışın en fazla yagmr var allahtan kuşadasında.

şimdi bu eskidi diye , adidas campus mor renkli bi ayakkabı aldım.cok muhteşem bişi.

pantolonda çakma alırım,fakat üstüme sweet, normal tshirt ve ceket felan alıcaksam onlarıda marka alırım. bozer ve corap marka almam..

hmm bide parfum felan orginal alırım.. o kadar..

0|0
    0|0
  • sanırım marka düşkünüyüm biraz :)

ayakkabı: lacoste,kowalski

gömlek,t-shirt,kazak: tommy hilfiger,u.s polo,mavi,colins

kot: colins,mavi,tommy hilfiger

0|0
    0|0
Yükleniyor...