Kapat

Diyelimki heryerde zombiler var ve diziler gercek oldu. Alelacele almaniz gereken 3 esya?

Diyelimki heryerde zombiler var ve diziler gercek oldu. Alelacele almaniz gereken 3 esya?

Biraz hayaldunyasindan konusalim. Isi kolaytirmiycaz yani silah cephane gibi seyler soylemeyin onlarin olmadigini farzedelim barutlu bir silah haricinde hersey olabilir.
*cakmak
*su
* baseball sopasi ya da uzun bir bicak

Gerekli gereksiz arkadaslar illaki cikicak simdiden soyleyeyim bence kimsenin kalbi kirilmasin amac eglence girgir ve evet cok film izliyorum.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hep hayalimdi. Böyle durumlar için odanın birisini full erzak, silah vs ile doldurmak. Ve senin soru çıkıyor karşıma 😅

1|0
    0|0
    • Ama soruyu dikkatli okumamissin

• Şimdi ben böyle şeyleri düşünen seven bir insanım. Zombi falan filan. Uzun zamanlar hayal bile etmiştim bir odamı full erzakla doldurmak böyle şeylere hazır olmak için. Bunu kime söylesem gereksiz falan derler. Seninde bu paylaşımını görünce ilk kez böyle düşünen birisiyle karşılaşmış oldum. Olay bu yani 😅

• Hiii. Hayal dunyasi insanin kendine tamamiyle guvendigi bir dunya bende oyle soyleyen insanlari cok gereksiz buluyorm

En İyi Kız Görüşü

• Hahah vallahi kendimi gördüm. 😄🙈 Heleki şu aralar giden elektrikler falan iyice "Revolution" dizisi gibi olcaz diye korkuyorum. 😄
    Alacağım 3 eşya olmazdı ama genede; erzakla dolu çanta, bıçak ve kişisel hijyen için bir kaç malzeme olurdu. 😬

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...