Kapat

Bu kitabın devamı nasıl olmalı?

Merhaba... Bir kitap yazıyorum ve bir bölümde zorlanıyorum. Kitaptaki bayan kahraman lisede tanıştığı ve o çağlarda arkadaş olduğu sevgilisi ile ilk buluşmasında çok yakın davranıyorlar. Sevgili olmanın bütün gerekliliklerini yaşıyorlar. Ancak kız bundan birşeyler saklıyor... Kitabın başında 8 yıldır sakladığı birşey var dediğim için değiştiremiyorum. Sizce sakladığı bu şey ne olmalı...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• AIDS olduğu 🙄😂

0|1
    0|0
    • Olmaz ya o kadar da değil heralde :) Ciddi bir hastalığı olabilir ama AİDS de olmasın yani değil mi? :))) Teşkekkür ederim bu arada

En İyi Erkek Görüşü

• şu nasıl bu kız daha önce ölmüş ve ilahi bir varlıkla anlaşma yapmış anlaşmada seni 8 yıl öncesine şu adamdan çocuk sahibi olman için göndereceğim eğer zaman çizgisini değiştirmeyi başarabilirsen sende yaşayacaksın. Kız gözlerini kapayıp odaklanınca ölüm tarihini görebilsin bence (bir kez öldüğü için sahip olduğu bir özellik olabilir) ilerleyen zamanlarda zaman çizgisini kötü yönde değiştirsin ve ölüm tarihi daha da fazla yaklaşsın belki o yüzden anlatmak zorunda kalır. 8 yıl önceki sırrı da daha önce bu adamı başka bir adamla aldatmış olması olabilir ve şimdi aslında gizliden gizliye bu adamla isteği dışında flörtleşmesi yani aslında kız şu an adamı sevmiyor ama sonra sevebilir belki

0|1
    0|0
    • Dostum sen de yazmayı dene bence :) Fikrin çok güzel ama daha gerçekçi hikayeler yazmayı seviyorum. Teşekkür ederim. Fikrin aklımın bir köşesinde olacak.

• sweek programını öneririm. bence hemen başla ama watpad de falan yazma. sweekte yaz. beğenenler çok olursa yayınlatırsın

• tavsiye için teşekkürler :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...