Rusyada bebekleri soğuk suya koymaları?

Ruslar cocuklari bagisiklik kazansin diye soğuk suya sokuyor ustelik bunun sonucunda ölen bebekler bile oluyo peki sizin bu konu hakkindaki gorusnz nedir?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar da da bir nevi gelenek bu. Boşu boşuna soğukta o kadar rahat dolaşamıyorlar. Ailenin insiyatifinde sonuçta diyecek bir şey yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ölen bebek olayını duymadım ama onlarda kültür olmuş bu durum artık hani bizde de kurban bayramında kendini yaralayanlar bazen de öldürenler oluyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Enteresan

0|0
    0|0
  • Bizimkiler hasta insanı terlesin diye kat kat battaniyeye sarıp havale geçirtiyor. Bazı adetler, görenekler başa bela malesef

0|0
    0|0
  • İyi aslında. Türkiyedeki gibi çocukları her şeyden koruyorlar sonuçta bağışıklığı olmayan bir nesil oluşuyor

0|0
    0|0
  • Rusların inancları çok yüksek eğer 1 şey olmadı gerek ise onu yaparlar bu senin anlattığında onların küçük bir parçası artı doğum esnasında kendilerine güzel bakarlar çocuk çok güzel sağlıklı dünyaya gelir ve kısa bir süre sonra bunu yaparlar öyle ölümlü değil binde bir oluyor

0|0
    0|0
  • Vücut direncini gerçekten arttırıyor. Ölen çocuk hiç duymadım ben. Ölen olsa, devam etmezlerdi heralde o kadar manyak değillerdir.

0|0
    0|0
  • iyi yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • guzelmis

0|0
    0|0
  • soğuk suyun bir çok faydası vardır insana

0|0
    1|0
  • Öleni hiç duymadım, kültürleri boyle.

0|0
    0|0
  • Onların kültürleri böyle. Yapabilecek bişey yok malesef. Bizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Rusya da çocukları soğuk havada dışarıda bıraktıklarını duymuştum ama soğuk su çok acımasız

0|0
    0|0
  • Termosifon aldım 750 tl ye😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...