Star TV izliyor musunuz? Televizyon kanalı mı, televizyon programı mı önemli?

Star Tv izliyordum da aklıma geldi. Siz televizyon izlerken televizyon kanalı seçimlerinizi ne derece ekliyor? Yani bazı kanallar sadece adı büyük diye mi izleniyor sizce?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanalın büyüklüğünün benim açımdan hiçbir önemi yoktur. Ben program seçenlerdenim. Aslında tv başında geçirdiğim zamanın çoğunu bizim dandik kanallardan ziyade Discovery Channel, National Geographic, Eurosport ve Da Vinci Learning kanallarını izleyerek geçiriyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kanalların sıralaması önemli genelde. Özel uydu alıcılarında dsmart olsun digi olsun sıralamaya göre para ödeniyor. Bu yüzden Tv yi ilk acıtıgında büyük kanallar sıralamasına dikkat ederler. Kanalın büyüklügü eskide kaldı aslında .

0|0
    0|0
  • ben genelde izlemiyorum tv ama izlersemde haber olarak Kanal D öyle arada star tvde komedi dükkanını izliyorum. ben büyük diye değil kaliteli gelen kanalları izliyorum

0|0
    0|0
  • tv zaten pek izlemem :) bilg i baglamak icin monitor niyetine kullaniyorum zaten evdeki tv yi artik...

0|0
    0|0
  • Seyrettiğim çok az program ve dizi var...Flash tv ve Stv hariç her kanalı izliyorum diyebilirim...

0|0
    0|0
  • Program etkiler. Her kanalın her programını beğendiysem izlerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kanalın büyüklülüğü etkiler ama nasıl etkiler o önemli.büyük kanallarda genelde güzel şeyler çıktığını biliriz toplumu ekran başına toplayacak ve rayting yapacak şeyleri olan kanallar genelde büyük kanallardır ve zaten onları büyük kanal yapanda bunlardır.bu yüzden önce büyük kanalları gezerim sonra yavaş yavaş diyer kanallarada bakarım.bana hitap eden programa yumulurum :)

0|0
    0|0
  • Adı büyük diye bir kanal izlenmez bence.

Zap yaparım o an hangi kanalda izleyebileceğim bir şey varsa onu izlerim

0|0
    0|0
  • Adıyla alakası yok.Hangi kanaldaki program bana hitap ediyosa onu seyrederim.Öyle bir takıntım yok...

0|1
    0|0
  • tv izlemiyorum cok fazla ama arada actigimda kanala hic bakmam ne varsa hosuma giden ona gore takilirim

0|0
    0|0
  • program önmli tbikide

0|0
    0|0
  • Programa gore :)

0|0
    0|0
  • çok uzun zamandır hemen hiç televizyon izlemiyorum. cnbc-e'de eskiden beri takip ettiğim bir iki diziye bakıyorum sadece - o da aklıma gelirse- bir de gündüz evdeysem ve annemin televizyondaki hakimiyetini kırabildiğim günlerde ruşen çakır'ın ntv'deki yazı işleri programını izliyorum.

bazı kanallar büyük diye mi izleniyor bilmiyorum ama, kimi kanallar yeterince büyük olmadığı için bazen hak ettiğini alamıyor sanırım. yani çok ender de olsa, flash tv'nin bile güzel bir film yayınladığı oluyor. dediğim gibi, ender bir durum ama olsun:) arada bir kumandayı alışkın olduğumuzun haricinde kanallara çevirmek iyi oluyor aslında...

0|0
    0|0
Yükleniyor...