Ankarayı bilenler bir bakabilir mi???

arkadaşlar göksu parkının orda işe başlıyorum önümüzdeki hafta, ev tutucam bu hafta, ben batıkent istiyorum metroyla merkeze ulaşımım kolay olsun diye, batıkentle göksu arası yakın mı otobüs dolmuş vs var mı

Güncellemeler:
süper çok sevindim, peki kaç dakikalık mesafededir? işe ordan rahat gidip gelebilir miyim

batıkent istememin nedeni metro var dıye, kızılaya aştiye vs giderken cok zaman almasın.
batıkentte nerde ev tutayım, mahalle olarak? 2+1 ve düzgün olsun istiyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hergün Batıkentten Kazana işe gidiyorum yakınlarımda bir yerde ev tutarsan göksu parkının karşısında bırakabilirim hergün. Ev kiraları eryamanda daha uygun ama otobüs dolmuş vs felan da eryamana gider. Sen evi nerden tuttuğunu söyle hallederiz.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim çok incesiniz

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • evet yakın sayılır ama ev kiraları konusunda Eryaman daha ucuz diye biliyorum. Batıkent biraz pahalı olabilir.Vesayet var oralardan. Şimdiden yeni işin hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • vallabilmiyorum oraları ama işyerin güzel

0|0
    0|0
  • batıkent eryaman arası ringlerin bir kısmı göksu dan geçiyor. dolmuş da var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eryaman'la Batıkent arası tek otobüs, rahat edersin, tam da Göksu'nun oradaki durakta inebilirsin diye biliyorum ben. Ayrıca şanslısın bir konuda daha, otobüs sık geçiyor buralardan:) Hemde 20 dakika sürer diye tahmin ediyorum ben

0|0
    0|0
    • çok sevindim, peki batıkentin neresinde ev tutayım, internetten araştırıyorumda daireleri

• işte orasını bilemicem canım :)) aram yok pek.. Ama metroya yakın olsa senin için daha iyi olur tabi, hem Gimsa'ya yakın olursun.

• etimesguttan tutsana hem uygun olur

0|0
    0|0
    • etimesgutu sevmiyorum, hemde metroya yakın olsun istiyorum

Yükleniyor...