Yasar Nuri Ozturk'un hangi kitabini onerirsiniz?

En begendiginiz eseri hangisi? .

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ana dilde ibadet.

1|0
    1|0
    • tesekkurler

• Cevapları okudum da sen aldırış etme düşünce özürlü insanlara.

Yaşar Nuri Öztürk bunların efendi diyerek el etek öptükleri insanlara kaynakları ile cevap verdiğinden sevmez bu düşünce düşmanı insanlar. Çok akıllı ve bilgili bir insandır.

• farkindalik denior iste buna , su an sirk kitabina basladim okumadiysan tavsiye ederim hocaefendileri hazretleri ve tapilis amaclarini cok iyi ele almis, fikir uretemeyen insanlar ancak klavye basinda tartismaya aciklar her nedense

Erkekler Ne Diyor 9

• Önermem,

Samimi değil ,

Millet biraz ilgi gösterdi

gaza gelip siyasete girdi

Ne oldu halkın yükselişi partisi ?

:)

1|0
    2|0
    • Siyasi gorusu onemli degil itap onerin var mi?

• Önermem dedim ya :)

Ama başka dini kitap önerisi istiyorsan önerebilirim.

• o adam kendini övmeyi seven biri be ben o adamı din adamı olarka görmüyorum illa okucaksan Nihat Hatipoğlunu takip et derim ama sana kalmış !

1|1
    2|0
    • Adamin kisiligi kimin umurunda ki arastirmaci yonu cok iyi ben ona bakarim

• adam olayları çarpıtıyor ! sen bak beni bağlamaz o adam doğru bilgi vermiyor o adamın hangi ülkede okuduğunu ören sene sen berki ne kasttettiğimi analrın !

• Hangi ulkede okudugunu mu? Turkiyede bile yasamayan bir adama tapiyor cemaat kesim ne diyorsun

• O adam bir işe yaramaz, eseri filan yok hepsi leş ..

1|1
    3|0
    • Eminim birinin arka kapagini bile okumamissindir

• aciklama icin tesekkurler

• Önemli değil ..

• Yasar Nuri Ozturk hahaha. Iyi Güldürdün.

O kisinin Kitaplari sadece bir sey icin iyi, büyük isini yaptikdan sonra, kicini silmek icin.

Adam sadece Din üzeri para yapmaya calisiyor , ve Dini bilgiside 0.

1|0
    1|0
  • o adamın kitabını okuyonuz mu harbiden.

1|2
    2|0
  • hiçbir kitabını öneremeyeceğim ne yazık ki, bilmediğimden değil sevmediğimden.

1|0
    1|0
  • Allah ile aldatmak.

1|0
    1|0
  • Allah ile aldatmak harika bir kitaptır

1|0
    1|0
  • ben sana haydar dümeni tavsiye ediyorum

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç okumadım..

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım eserlerini

0|0
    0|0
  • adamı dinden imandan itikattan eder , uzak durun o adamdan !

0|0
    0|0
    • Ne onyargili insanlarsiniz okudun mu hic acaba

• ilahiyatçı mısın, güldürme beni ilahiyat okuyorsun diye alim mi oldun, farklı görüşlere açık olmalısın bence

• 1400 senedir gelen dinin kurallarını bu ileri derece zekalı mı ! çıakrdı , yok kabri azabı yok , kadere iman yok , mezhepller yok ,cuma namazı yok ... bir dolu sapık düşünce dinin neresinde var bunlar ? bu görüşler adamı dinden çıkarır , bir kelimeyle dine giren insan , bir kelimeylede dinden çıkar haberi olmaz , zihniyetinizi değiştirin... itikadi yok bu adamın

• İsteyen istediği kitabı okur. Size ne yahu dengesiz misiniz ?

0|0
    0|1
    • ne dengesinden bahsediyorsun okumak icin kitap onerisi istiyorum alakasiz yorumlar degil

• Pardon geri aldim bana ithafen yazdigini sandim

• Tamam sorun değil

Yükleniyor...