Istanbul'da yaşam nasıl?

Arkadaşlar İstanbul'a taşınıyoruzzz :DDD

Biz karar verdik artık Bulgaristan'dan memleketimize taşınmaya karar verdik. kendi vatanımız insanımız gibisi yok açıkcası oralar nasıl yaşam renkli insanlar barış içinde mi hala ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul daha bir gelişti , insan sayısı arttı , ikamet edeceğiniz semte göre değişir iyilik güzellik .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Molotof var.. Biber gazı var ..Terör var.. Hayat pahalı.. Vergiler yüksek.. Algılar düşük..

Gel abla geeel... İnsan hayatı ucuz.. Ne alırsan bi millon...!

2|1
    0|0
  • gel tabiki. Hayat burada da çok zevkli. Gece hayatı çok hareketli tabi gideceği yerleri bilenlere :)) o boğaz manzarasında bir kahvaltı yap, o boğaz manzarasında yemeğini ye, o boğaz manzarasında sabaha kadar clubta eğlen. İstanbul'un tadı sadece bunlar değil. Daha çok güzellikleri var bunlar volume I :)) :))

0|0
    0|0
  • gezecek tozacak kısacası istanbul a yedirecek paran varsa istanbul güzel...

0|0
    0|0
  • hangi devirde yaşıosun istanbulu güzel sanıosun halan

0|1
    0|0
  • kaçmak ıcın can atıcaksınız haha:D

0|1
    0|0
  • takılcak yer çok

0|0
    0|0
  • gelin gelin istanbulda yer çok

0|0
    0|0
  • 24 saat canlı hayat vardır burada daisy çok renkli ve bi okadar sıcak bir şehir

0|0
    0|0
  • :) dalga mı geçiyorsun.tabi ki istanbul her yerden güzel

0|0
    0|0
  • walla insanlar sen nasıl davranırsan öyle davranıyorlar.ne biraz eksik ne biraz fazla

0|0
    0|0
  • çok güzel bir şehir belkide dünyanın en güzeli fakat çok kalabalık

0|0
    0|1
  • b.k gibi :}

0|1
    0|0
  • buralar bok gibi oldu açıkçası çok kalabalık hiç de güzel değil.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir gelen bir gelemeyen pişman ...

0|0
    0|0
  • çok renkli çok barış içindeyiz hergün trafikte kriz geçirip birbirinin kuyusunu kazan insanlarla uğraşıyoruz.

ama gene de güzel tabi

0|0
    0|0
  • İstanbul dan nefret edyorum Türkiyede ki en itici şehir ve asla yaşamak istemem..

0|1
    0|0
  • Sorma sormaaa herkes can-ciğer kuzu sarması:D

1|0
    0|0
  • istanbulda yaşam berbat ankara izmir çok daha güzel bence tabi bu benim görüşüm

0|1
    1|0
  • Buyur geeeeeeeeeeeeeeeeeeel, görüşürüük belkim :p

0|0
    0|0
  • internetten bi gündemi takip et istersen.

0|0
    2|0
  • kalabalik bir otobüs-duraginda ben en az 200-250 otobüs bekleyen Insan gördüm varmi böyle bisey ya agzim acik kaldi resmen :D

0|0
    0|0
  • orda bi memleket var uzakta. çok bozuldu öyle böyle değil. daha bozulmaz dedik yine bozuldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...