Robot musun kültürlü mü?

Okuduğunuz kitaplar veya izlediğiniz filmlerden çeşitli cümleleri -replik de denebilir - günlük hayatınızda kullanmak bir kültürlü olma hali midir yoksa robotluk mudur ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu entelektüel olduğunu göstermek için yapıyorsa o insana robot da değil apaçi denir. Ama gerçekten de içinden gelerek olması gereken bir yerde güzel anektodlar sunuyorsa o insana kültürlü denir. Bunlardan biri de Sunay Akın.

Bense bunu hiçbir zaman yapamam çünkü okuduğum şeyler, izlediğim filmler pek aklımda kalmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Face çılgınlığı buna en güzel örnektir .

0|0
    0|0
  • robotlaşma nasıl olur ( şahsi kanatim )

evden işe işeten eve

tv başında

araştırmadan uyuşturulan bir beyin

bir sisteme baglı olarak onun için çalışmak yıllarca aynı firmada calışan kişiler gördüm hatta abartıp servis te yıllarca aynı koltukta gideni gördüm :S

bence bunlar robot işte

0|0
    0|0
  • kişi bu gibi durumlarda kendine entellektüel bir hava katmak için böyle bir yola başvurabilir veya hoşuna giden ( özendiği ) karakteri kendi karakterine oturtabilir ne robotluktur nede kültür ihtiyaçtır sadece kişi kendini göstermek istediği gibi gösterirse mutlu olur hoşuna giden karaktere bürünürse mutlu olur anlık tatminler yığınıdır yaş büyüdükçe bu gibi vakalarda azalma gözlenir tabi gençliğin verdiği hayalperestlikten kaynaklanan bir durumdur

0|0
    0|0
  • okuduğun kitap ve seyrettiğin filmler zaten bilinçaltında yer eder, özel olarak ordan alıntı yapmaya çalışmak özentiliktir, seni etkileyen şeyler bir şekilde zaten hayatına, konuşmalarına yansır.

0|0
    0|0
  • yerinde kullanabiliyorsanız, yani yaptığınız alıntı o an ki konuşmanıza katkı sağlıyorsa bu önemli bir özelliktir. aksi halde komik olursunuz...

0|0
    0|0
  • bir anlık bılınc altı:d

0|0
    0|0
  • abartmadan bu işi becerebilenlere kültürlü denir

0|0
    0|0
  • uzaylıyız...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Robot değildir hatta güzel bir şeydir, insanın kendisini, duygusunu, durumunu anlatabileceği söz dizileri bulabilmiş olması -tabi haklıya hakkını verdiği sürece yani kitabı yazan kişinin ismini de söylerse- güzel bir şeydir. Kendi ufku genişlediği gibi başka kişilerin ufkunu genişletebilmek için iyi paylaşımlardır. Kitabı okumanın faydaları işte... Ama durumu isabetli tanımlamış olması gerekir. Dikkat etmeli bu durumda kişi...

0|0
    0|0
  • hafızası kuvvetlidir sadece

0|0
    0|0
  • etkilenmeler olur, onemli olan kendi bilincimizle ne kadar harmanliyoruz ve ne kadar samimi yasayabiliyoruz sorunsali

0|0
    0|0
  • taşı gediğine koyuyorsa ne ala, yoksa taklitçilikten başka birşey olaamaz

0|0
    0|0
  • aktarmak da önemli bişeydir.izleyip dinleyip de aktaramayanlar da var.

1|0
    0|1
  • iyi hafiza varmis derim..

0|0
    0|0
  • Ne diyon selami derim ben.

0|0
    0|0
  • ay em dı saybırsonik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...