Çok acil film önerisi alabilirmiyim mutlaka izle dediğiniz

Gece gece 1-2 film izliycem. Mutlaka izle dediğiniz mükemmel ötesi dediğiniz filmleri bekliyorum lütfenzaman kaybı olmasın. Yabancı tercihimdir çok sağolun

Güncellemeler:
Ya acaip mükemmel bir şey arıyorum. Bnim en sevdiğim 2 film var. 1.si Leon 2.si Bin-Jip demekki aşk tarzı daha çok seviyorum ama hollywoodun soğukluğu değil. Hatta bana kore veya hint filmi tarzı önereblrsnz bayıldıklarınızı

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• prometheus = insanların nereden geldiğini araştıran ekibin mitolojik bakış açısıyla araştırmasını anlatan film. Efektler harika, kurgu senaryo falan 10 numara, film bilim kurgu ve gizem konusunu içeriyor. şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Ben 4 numara,şimsek hırsızı,Umut ışığım,çelik yumruklar,Can dostum şimdilik bak ben sana yazarım dahda beğenmezsen bunları.

0|0
    0|0
  • Prestij filmini izle, kesinlikle beğeneceksin, o kadar söylüyorum. Bu film 2 saat 10 dakika uzunluğunda zaten sana yeter. Ama başka izlerim dersen tavsiye veririm bende film çok.

0|0
    0|0
  • 3 idiots güzeldir ama aşk değil. Yerdeki yıldızlar da güzel hint filmi son olarak da benim adım kahn cok hoş filmdir. :D Hepsi hint filmi.

0|0
    0|0
  • yeşil yol kesınlıkle ızle ac hemen hatta . tabı sımdıye kadar ızlemedıysen :)

0|0
    0|0
  • özgürlük yazarları DRAM

bir rüya için ağıt DRAM

dövüş kulübü PİSİKOLOJİ

0|0
    0|0
    • Aralarından bir tek fight club izledim

• Kardeş senin mk kardeş. 1.5 saatimin içine ettn bravo sana. .

• terbiyesiz

ne izledin sen

sanada iyilik yaramıyor

hiç yakıştıramadım

• yani öyle böyle bir sıkıcılık değil bu

0|0
    0|0
  • book of eli

0|0
    0|0
    • İzledim tanrının kitabı denzel reyis kaçırmam :D

• korku istiyorsan arşiv var, ama aksiyon vs vs diyorsan shooter / into the wild / the dictator(komedi) / ted üşendim daha yazmaya

• ozaman seni şalvar davası paklar bir hintlinin sıcaklığıyla bir korelinin disiplininin harmanlandığı güldürürken düşündürmeyen mükemmel film.

0|0
    0|0
  • Aşk ve gurur.

0|0
    0|0
  • 3 idiots izlemeni şiddetle tavsiye ve tasviye ederim :D

0|0
    0|0
  • Coni sinsin intikami breanne bensonun yolu

0|0
    1|0
  • acil değil çabuk çabuk önerelim.