Yeni Yıl Ruhunun Hakkını Veren Bir Filmin Olmazsa Olmazı Sence Hangisi?

Hazır hepimiz yeni yıl havasına girmişken; şöyle enerjimizi yükseltecek, hepimizi türlü türlü gazlara getirecek nefis bir film olsa da izlesek!

• Kocaman gülümsetmesi ve yıla girerken içimize umut aşılaması...
    A seç
  • İçinde ilham verici ve masallardan fırlama bir aşk hikayesi olması!
    B seç
  • “Artık böyle filmler yapmıyorlar!” dedirtip, bir yanımızı eski klasiklere ışınlaması...
    C seç
  • Filme damgasını vuran muhteşem müziklerin coşkumuzu arttırması...
    D seç
  • İnsanda “O zaman dans!” diye haykırma istediği uyandırması!
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

10|10
7394

En İyi Kız Görüşü

• karanlığın elli tonu filmini izleyeceğim.

5|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni yılda insanlara yeni umutlar vermesi ve yeni yılın ilk gülümsemesini sağlaması daha önemli bence

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 72

• Nostalji diyorum başka da bir şey demiyorum :)

Yeni yıla girerken bile eskiye özlem duyan benim gibiler için klasik esintiler bir şahane :)

1|0
    0|0
  • Farklı aşk hikayesinden bağımsız bir film olmalı

3|1
    0|0
  • C şıkkı

0|2
    0|0
  • A şıkkı 😂😂

1|1
    0|0
  • Ben oyumu müzikten yana kullanıyorum :)

2|0
    0|0
  • Fazla hareketsiz kaldık ve hep umut edip bekledik bir şeyleri.. bu kez dans etsekte umsak.. o zaman müzik ve dans😀

0|1
    0|0
  • Aşk filmi olsun açılalim biraz. B diyorum

1|0
    0|0
  • Yeni yil ruhu nedir ya iyice ozenti oldunuz

0|1
    0|0
  • ve kesinlikle bence baş yapıt olması, eski ve kalitali bir seri falan olabilir, eski günleri hatırlatmalı, Harry Potter

0|1
    0|0
  • eee, bu şıklar genelde aynı film sahnesinden :D bana mı öyle geldi yoksa :P umudunu kaybetmeyi izleyin derim , bir kaç kez seyrettim , klasik olmaya aday

0|0
    0|0
  • Eski klasikler..

0|0
    0|0
  • Klasik kesinlikle ✋

0|0
    0|0
  • Ben c şikki dedim...

0|0
    0|0
  • Komedi iyidir 😊

0|0
    0|0
  • C dedim.

0|0
    0|0
  • b dedim

0|0
    0|0
  • Ucmali kopmali bir sey

0|0
    0|0
  • Yeni yıl filmlerini ayrı seviyorum. Hep umut ve sevgi barındırıyorlar. Umut varsa, güç de var. O yüzden oyumu umuttan yana kullandım. :)

0|0
    0|0
  • Umut verici bir film olsun

0|1
    0|0
  • Soğuk kış gününde sıcak aile filmleri güzel gidiyor.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    52

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 93

• Vallahi hangi film olduğu önemli değil ama bir film var ki gına geldi. Yok efendim millet yeni yıl ruhunu unutur. Yok noel bubaya artık inanan kalmaz. Yok noel babanın geyiklerinden biri aids kapmıştır buyüzden arabası arızalanır ve hediyeleri nasıl dağıtacağım diye kara kara düşünür. Yok o anda üç beş velet ortaya çıkar noel babaya yardım eder. Filmin final sahnesinde noel babuş ayın önünde uçarken görülür bunu gören insanlar bir anda cristmess şarksını söyler her kez birlik olur noelin ruhu neyim canlanır noel babanın egzozundan alev çıkar. Bıktık ulenn bıktııııııııııııııııııııııııııık

0|0
    0|0
  • Dozunun yüksek olması, insana yoğun duygular yaşatması.

Bu arada Aşıklar Şehri güzel bir film olacağına benziyor. Çünkü baş rolde Ryan Gosling ve Emma Stone var. Bu ikilinin birlikte olduğu kaçıncı film bu :) Cidden birbirleriyle çok uyumlular.

Bu arada Crazy Stupid Love filmine de bir #tbt yapalım.

0|0
    0|0
  • Selam LaLa Mustafa Paşa,

Kardeş, bu filmlerin çoğu öpüş seviş sahneleriyle dolu
    Bizim bebelerin ahlakını bozar. Onlara göre şöyle Tom ve Jerry tarzı filmler yok mu

1|0
    0|0
  • Masallardan fırlayan aşk güzel de, müziksiz aşk olmaz. Hangi şıkkı seçeyim bilemedim yine de müziklerin coşkusu diyorum. Film müzikleri gerçekten bir efsaneye dönüşüyor çünkü hikayesini film oluşturuyor.

0|0
    0|0
  • Bu sene çok kötü geçti o kadar kötü ki yeni yıl için umudum bile kalmadı... Ama yine de bir film izliycem. Film izlemek kültür katar insana.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Dans, çünkü dansa bayılıyorum. 😍😃

0|0
    0|0
  • e kanks

1|1
    0|1
  • Bence Dağ 2 benim ruhumu yansıtan film ^^

0|0
    0|0
  • Örf ve adetlerimize uygun filmler olsa ii olur

0|0
    1|0
  • Klasik filmleri hiçbir şeye değişmem.

0|0
    0|0
  • her daim umut elbette :)

0|0
    0|0
  • Güzel hatun 😂

0|0
    0|0
  • Yaşarken yanımızda olmasını istediklerimizle ölürken yanımızda olsun istediklerimizin farklı olabileceğini hissettirecek kadar güçlü içeriği olması. Umut vermesi ve seçimlerimizi gözden geçirmemize yardımcı olması bence iyi bir film yapabilir filmi.

0|0
    0|0
  • yahudi hollyvoodun şekeri bitince attığın sakız tadında filmlerinden. Reklamı iyi yap çok izlensin öyle mi :D

0|0
    0|0
  • Görüntüler kasvetli..
    Filminizi tutmadım..

0|0
    0|0
  • A olmalı
    A diyorum. En güzeli o

0|0
    0|0
  • Aşk aşk aşk gerisi teferruat :)

0|0
    0|0
  • Türkiye'de hayatta kalma savaşı.

0|0
    0|0
  • c şıkkı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    73

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...