Günün sorusu bilene büyük ödül ! Sizce uzaylılar var mı?

uzaylılar var mı neye göre evet neye göre hayır diyorsunuz?

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• Evet varlar. Bu evrende içinde yaşam olan tek gezegen olmak çok üzücü olurdu. Uzaylıların olmasına inanmak istediğim için evet diyorum. Başka yaşamların olduğunu bilmek, bu dünyadaki dertlerimi biraz olsun hafifletiyor, küçük hissediyorum kendimi. O yüzden sonuna kadar evet.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Algıladığımızı bile tam bilemezken algılayamadığımız bir evren olduğuna göre yaratn sadece Samanyolu galaksisinin ücra köşesinde yaşam yarattı diye gezinen sadece ahmağın n üstü n dir.. olmadığını iddia etmek bir yaratan olmadığını da iddia etmek demek anlamına gelir.. Oksijen, hidrojen, azot ve karbon olan her yerde hayat var demektir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Koca evrende bir tek insan ve hayvanların yaşadığını sanmıyorum bu yüzden bence uzaylılar var

0|1
    0|0
  • evet var sinyal bile alındı farklı gezegenden. ama uzaylı mı insan mı bilinmez. onlara göre de biz uzaylı olabiliriz. 😒

0|1
    0|0
  • koca bir evren sirf bizim icin yaratilmamistir.18.000 alemden bahsediliyo. vardir elbet

0|1
    0|0
  • bence var dünyada hayat varsa marsdada vardır ama onun şartlarına gore yaşayanlar yani uzaylılar😂😂

0|1
    0|0
  • eğer cennete gidersem bu karanlık tam bilinmeyen şeyleri Öğrenmek isteyeceğim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Evimiz olan güneş sisteminde toplam 8 gezegen bulunur.
    Güneş sisteminin de içinde bulunduğu samanyolu gökadasının boyu 100.000 ışık yılı olup içinde milyarlarla ifade edilen sayıda sistem var.
    Samanyolu gökadası gibi milyarlarca gökada olduğu düşünülürse bizim güneş sistemimize benzer kimbilir kaç tane sistem ve bizim dünyamız gibi niceleri vardır. Bu kadar büyük bir yapı içerisinde yalnız olma ihtimalimiz hiç inandırıcı değil. Türlü medeniyette, formda, seviyede canlılar olmalı.

Biz sadece 3 boyutlu evreni düşünüyoruz. Ya farklı boyutlarda ne var?

Yalnız olmadığımızı tahmin ediyorum. Sıra geldi diğerleriyle tanışmaya.

0|0
    0|0
  • Uzatda kattrilyonlarca gezegen var, mutlaka birinde hayat vardır. Bem buma inanıyorum. Birde 51. Bölge ile ilgili birçok bilgi var ve kanıt sayılabilecek ses kayıtları, videolar. Kısaca, bence var.

0|1
    0|0
  • evrenin genişliği muazzam biz kum tanesi gibi birşeyiz kendi galaximize göre bukadsr büyük bir evrende yalnız olamayız.

0|1
    1|0
  • kur'anda ne buyuruyor rabbimiz , "sizin bilmediğiniz nice alemler vardır " yani insanlıktan iberet olduğunu düşünmüyorum ,,

0|0
    0|1
  • birincisi ödül ne olabilirki 😂😂 ikincisi tabikide varlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...