Pampalar romanım için nasıl finansman bulabilirim ?

Ben 1.5 senedir roman yazıyorum. Bir roman mı evet bir roman...Fakat yayınlamak felaket maliyet istiyor,öğrenciyim haliyle param yok...Bir yerlerden falan hibe alabilir miyim yayınlamak için?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende fakir bir okulda gorev yaparken gittim muhtara. Dedim ogrencilerime 23 Nisan hediyesi lazim.yonlendirin zengin birine. Sağolsun yönlendirdi. Akp nin kahveleri de dahil olmak üzerinde bir miktar para ve bolca cocuk duasi kazandim. Dunya kötü biryer değil. Aklinin alamayacagi kadar iyi insanlar da var. Ogrencisin ve niyetinin temiz olduğunu belli eder bir gulumsemeyle ara çaresini. Akrabalar ya da arkadaslar olmaz. Umit bile besleme. Hic tanımadığın ama sana yardim edecek birini düşün. Aklina ilk kim geldi ?

0|0
    0|0
    • Aklıma ilk Elif Şafağı takip etmek geldi. Çok zengin,kocası da zengin. Belki halden anlar.

• Benda yaziordum aslinda. Turkiye derecem var kompozisyonda. Ama yurtta gunluk tutarken günlüğümu mudur buldu. O gün bu gündür tek kelime yazamiyorum. Tamamen kilit. Demekki neymisherseyin başı korku. Korkarsan kaybedersin. Emin okutacagin o adama ne hikayeler geliyordur. Bidr kader denen bisey var. Guven ve basla

• hay öyle insanların ben var ya. ne diye özelini karıştırır senin. ben olsam kesin döverdim. yaz sen yaz. birinin dengesizliğiyle çekilme hemen.Evet korkarsak kaybederiz...

Kızlar Ne Diyor 2

• boşver roman okuyan mı var sanki memlekette

0|0
    0|0
    • ben okuttururum merak etme. memlekette ben yoktum yazar olarak ondandır belki. Yola böyle umutsuzlukla çıkılmaz kuzum

• sağol canım benim :)) okursun dimi ? .)

• okurum tabi :)

• yayın evleri birinin bulunmasında yardımcı olamıyor mu ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• pama bak hele kredide degil direk hibe istiyo :D ne para göz adammıssın :D

0|0
    0|0
    • kitap harika olacak ama :/ yok mudur la hayırsever :D

• ülkemizdede kitap okurlarının sayısı çok fazlaya dami batarsın oglum sen bu gidişle matbaa topuklarına sıkar valla :D

• ben umutluyum hacım. Öyle diyorsun da Elif Şafak gibi çok üst düzey olmayan bir yazar bile yılda 1.5 trilyon para kazanmış ya. aklın alabiliyor mu ?

Yükleniyor...