Ne tür belgeseller izlersiniz?

ne tür belgeseller izlersiniz?

en son hangi belgeseli izlediniz

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Alman kanallarinda belgesel degilde güzel programmar oluyor simdi bazi programlari türkce yazacagim

Cocuklar cocuk sahibi olursa / 18 yas altindaki kizlarin hamilelik dönemlerini ve dogumunu anlatan program

Otel anne / 18 yasini doldurmus kisilerin hala anne evinde yasamasi ve annesinin cocugunun artik kendi ayakta durmasini istemesi ve cocugu evden atmasi

Ilginc hayatlar / dünyadaki insanlarin ilginc hayatlarini anlatan program gecenlerde sultan kösenin hayatini göstermislerdi

Vs vs o yüzden alman kanallarini tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Kamp belgesellerini severim.

Hayvanlardan tercihin ne diye soracak olursan.. Kedili bir belgesele asla hayır demezdim.

0|0
    0|0
  • Belgesel gördüğüm an kanalı değiştiririm.

0|0
    0|0
  • cinayet arastirmali,seri katiller cok entresan ingilizce biliosan tavsiye ederim (Jeffrey Dahmer,B.T.K...vs vs)

0|0
    0|0
  • Samanyolunda güzel belgeseller var. Bazen de bilgisayardan National'ın belgesellerini açıp izlerim. En son yine bir hayvan belgeseli izledim, izleyince geriliyorum gerçi. O onu avlıyor, o onu. İçim acıyor, bazen de sinirleniyorum.

0|0
    0|0
  • ibizada tatil

0|0
    0|0
  • Hayvan belgeselleri.

0|0
    0|0
  • Siyasi,bilim,hayvan,kültür,spor vs.

0|0
    0|0
  • Yılanları izledim

0|0
    0|0
  • Siyasi,bilim,hayvan,kültür,spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• doğayla alaklı dinlendirici olanları, yırtıcı hayvanların saldırısı olanları değill

0|0
    0|0
  • Köpekbalıklarını izlemeyi özellikle çok severim. Hayvanlar alemi ilgi alanımdır.

1|0
    0|0
    • Kedilere bakış açın nedir?

• Aşırı derecede zaafım var yahu. Birazdan kapıya ineceğim, annem süt filan hazırlıyor.

Mahallenin kedi annesi oldum, tüm kedileri kapıya topladım:)

Çok güzeller.

• Teşekkür ederim, Siğvo abinizin selamı var diyeceğim onlara:))

• Eski sevgilimi unutmamak için National geographic izliyorum.''Kusursuz katiller''

0|0
    0|0
  • maymun hoplasın, ceylan zıplasın...

0|0
    0|0
  • Efsane mi Gerçek mi ? Öldürmeye programlananlar, mythbusters gibi seriler..

0|0
    0|0
  • tarih

doğa

0|0
    0|0
  • Human Planet, Planet Earth tadında belgeseller candır.

0|0
    0|0
  • discovery sience izliyorum evren ve bilim mega makineler vs

0|0
    0|0
    • discover da türkiye belgeseyi vardı bilmiyorum izledin mi. yörük leri ve develeri gösteriyor bide eskiden kilise olan camileri

• Bi ara tüp geçit belgeselini verdi onu izledim İstanbul tüp geçidini :)

• İnsan belgeseli hariç her türden olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...