Alanyalı kızlar hakkında fikriniz nedir?

Neden böyle bir ön yargı falan alanyalıyım deyince kusura bakmayın ama alanyada kızların çoğu yazın yaylasına çıkar salvarını giyer ekmeğini eder gece eve geç bile gitmez o kluplerdekiler veya sahildekiler yabancı olduğu halde bu nedir ön yargı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• alanya insanının geneli eski kafalıdır turizmle parayı bulmuşlar kültür gelmeden para gelmiştir sışarıdan modern görünüler ama içleri tamamen eskidir gerçi antyalya sahil şeridinin neredeyse tamamı aşağı yukarı aynıdır
    alanlalı bir kızla ilişki yaşayamazsın yaşarsan evlenmek zorundasındır çünkü opnlar için ilişki demek evliliğe giden yoldur onun harici bir ilişki yaşarsan onu kullandığını düşünecek kadar geriden gelir düşünce yapıları onun için en mantıklısı uzak durmaktır.

0|0
    0|0
    • Evet kesinlikle ciddi ve evlenmek isteriz çünkü biz bunu gördük eski kafalı oluyolar diyosun ama bu bizim geleneğimiz kültür bakımından bizi biraz bilseydin bu yorumu yapmazdın

• ha ha ha ha aynen dediğim gibi :D neyse köylü kız sen alanya denen o mega köyde köylü yaşantına devam et modern insanların hayatına özenme hadi bakayım sana hayırlı akşamlar hatcam :D

• Köylüysem bununla gurur duyuyorum hayatımda gördüğüm en canım aptal yorum yapan birisin

• Heryerden var fakat Alanya'lı düşününce çıkaramadım.

0|0
    0|0
  • o onyargiyi parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur onyargi yapan insanlarla muhatap bile olmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • Genelde burda tatilcileri pek sevmezler ama bir tutulunca insan sinir oluyor

• valla açık konuşayıum erkekleri kro kadınları kezbandır öyle modern göründüklerine falan bakmayın

• modern görünüş nasıl oluyor sana göre;)

• Nerden bilsin önyargılı ve basmakalıp fikirli insanlar? :D

0|0
    0|0
    • Alanyalıyım bundanda gurur duyuyorum tatilcilerle bizi bir tutmanız heç olmadı ayeen

• Ben Antalya merkezde 4 yıl yaşadım. Orada normal bir hayat sürsen bile dışardakilerin sana nasıl baktığı belli sonuçta. Çokta takılmamak gerekir.

• valla açık konuşayıum erkekleri kro kadınları kezbandır öyle modern göründüklerine falan bakmayın

• Beni bağlamaz kizlari

0|0
    0|0
  • Alanyalı kızlar sarışın olurlar.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılmıyorum o sarısınlar yabancı bir alanyalı olarak

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...