Her gün dans ederek formda kalınır mı?

Kastettiğim tabi ki de tango tarzı değil :) salsa ya da daha hareketli çılgınca danslardan söz ediyorum.. netten baktım saatte 210 kalori diyor.. yarım saat dans etsem kaldı sana 105 kalori.. çok az geldi bana oysa dans daha çok yaktırır diye düşünüyordum.. tabi bunları yazınca da başlık biraz saçma kalıyor her gün 105 kaloriyle formda kalınmaz sanırım.. peki siz kilonuzu nasıl koruyorsunuz? dansla falan hallolur mu bu işler?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• o kalori yaktirma hesaplari hikayedir genelde :) ortam isisi, terleme oranin, kas yag miktarin sayesinde kalori harcaman artar da azalir da. dans cok kalori yaktirir ancak su var ki profesyonel bir dansci olmama ragmen mecburen gunun 5 saati dans harici fiziki calisma ile geciyor :) onca saat dans edebilmek icin yine kardiyo ve kondisyon sporlari yapmak zorundasin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dansla ruhun formda kalır bence :)

ip atla güzel kalori yaktırır ^^ Kilo kontrolü için egzersizin süresi önemlidir, bunun yanında metebolizma hızın haliyle nabzın da. Ayrıca forma girdikçe yağ yakım hızı artar.

0|0
    0|0
  • Dans formda tutar fakat yarım saat azdır. Kilo almamak için boğazı tutmak , vermek için çırpınmaktan çok daha kolaydır.

0|0
    0|0
  • apaçi dansı yaparsan bir nebze

0|0
    0|0
  • Dans yapmasını seviyorsan faydalı olur dene bence ne zararı olacak.

0|0
    0|0
  • kslınmaz bence :))

0|0
    0|0
  • dansla falan hallolmaz bu iş aç dur yemek yeme

0|0
    0|0
  • 1 saat tempolu yürüyüş 500 kalori

0|0
    0|0
    • 1 saat hızlı yürüyüş 300 kalori diyor link atamıyorum kaan ile zayıflamanın sitesinde

• yediğin 1 dilim kek 300 kalori

yani bir dilim kek yemiyere 1,5 saat dans etmiş gibi olursun

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...