Bütün devletler sizce neden Türklerden korkarlar? Neden Türk Devletlerinin gelişmesini istemezler?

Herkesten 1 tane cümlü bekliyorum :)

Güncellemeler:
o değilde :D bir çok görüş paylaşıldı iyi veya kötü hiç tartışma çıkmadı :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin korktuğu yok ya.. Bizim insanlar niye kendini seçilmiş halk olarak görüyor anlamış değilim. Mesele dünya çapında lider Ülkerin artı sağlam ekonomiye sahip olan rakip ülke istememeleri. Bazı ülkelerde savaş çıkarak bunu engelliyorlar, bazılarına propaganda vesilesiyle diğerleri de iç karışıklıklar ile yapılıyor.
    Durum bundan ibaret.
    Bizim insanımıza durmadan seçilmiş ırk muamelesi yapa yapa memurlardan başla, basit halka kadar herkeste bir hava bir kendini beğenmişlik var.
    Realist olup geçmişin üzerine koymayıp aktif bişeyler yapılsa milletce, işte ozaman o güçlü ekonomiye bizde sahip oluruz muhtemelen

0|0
    0|0
    • bak bu konu da haklı olabilirsin ama bizim de savaşçı bir millet olduğumuz gerçeği var

savaş olarak yenemezler fakat ekonomik olarak çökerte bilirler

• darbe zamanı milletin nasıl mücadele ettiğini gördün ama dimi

• Ya tabiki insanlarımız pasif kalan bir ırk değil. Lakin gidişat benim dediğimi gösteriyor. Umarım haklı çıkmam

En İyi Erkek Görüşü

• tarihten kalan bir kuyruk acısı ve Türk devletlerinin inancı sebebiyle sevilmiyoruz haliyle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• neden korksunlar? neden istemesinler?

0|0
    0|0
    • sen değil admin söylesin bunu soru da küfür de yok adam türklere hakaret etti bizde adresi sorduk soruyu polemik diye kaldırdı

• ne kiziyorsun :/

• ben sana kızmıyorum admine kızıyorum :D sana da sen git baban gelsin der gibi olmuş fardon :D

• Hmen cümlümü yazayım😂
    Türk ordusu diğerlerine benzemez.. Çekemiyolar bizi kıskanıyolar biziii deliriyolar geliştikçe bizi 😂

0|0
    0|0
  • Geliştiğinde neler olduğunu görüşlerde ondan [köktürkler, selçuklu, osmanlı...]

0|0
    0|0
  • Korktuklarını sanmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Korktuklarını sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Senden daha fazla Türkcüyüm ama her denene inanmayın artık her önüne gelen Türkiyeye böyle yapıyorlar şunu yapıyorlar yahu tamam da bu tamamen basının şişirmesi

0|0
    0|0
  • korku yok maykil turkiyenin ahmina civi cakiyorlar.

0|0
    0|0
  • korkmak değil

0|0
    0|0
  • Zamanında baya iteledik

0|0
    0|0
  • Türklerden eskiden korkulurdu

0|0
    0|0
  • Hürem olmasaydı başka devlette olmuyacaktı

0|0
    0|0
  • Biz de Borjen bombası var da ondan. Herkes bizi kıskanıyor.

0|0
    0|0
  • Savaşmayı sevgiden daha çok seviyorlar

0|0
    0|0
  • Bizi cekemiyorlar

0|0
    0|0
  • çünkü eşeğin z*kinden dolayı

0|0
    0|0
  • Türklerden korkmak?

0|0
    0|0
  • Zamanında Osmanlı tokadını çok yenilerde ondan kardeşim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...