Kişisel gelişim alanında kitap yazarlarından önerebileceğiniz var mı?

Kişisel gelişim alanında kitap yazarlarından önerebileceğiniz var mı?

0|1
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda kitaplar o kadar çok ki...
    Ve birçok insan saçmalamış. Aşırı bilgi kirliliği var. Çok dikkat etmen lazım. Seçim çok önemli.

Bir kişisel gelişim uzmanı konuşurken ellerini kitap gibi yapar böyle üst üste geçirir ya, bu benim deneyimim değil, kitaplardan okudum sadece, hepsi teorik bilgi der gibi bir ifade. En büyük sorunumuz da bu.

Deneyimi olacak, araştırması olacak. O şeyden olumlu sonuç alacak sonra bana anlatacak. Biraz da herkesin hayatı farklı, biraz da başkalarının hayatını bilecek ki kendi özelini bana dayatmasın.

Kısaca dikkat edilmesi gereken bir alan.
    O kitaplar harika hissettiriyor genelde, çünkü hayal kurduruyorlar. Sonra gerçeklerle bir yuzleştin mi? Kötü oluyorsun...

Doğaüstü yeteneklerine tanışma, bilinçaltını bilme ve evren yasalarıni bilme, konu için iyi bir temel oluştırmayı sağlayacaktır. Bu nedenle Ergun candan - ruhsal guçleri geliştirme yetenekleri kitabını tavsiye ediyorum.
    İnternetten bu konuda çok fazla kitap bulabilirsin. Ben çok indirdim çoğınu da okumadım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• Ahmet Şerif İzgören

1|0
    0|0
  • Cem ÖZÜAK Kendisi 1dönem hocalığımı yapmış müthiş bir kişilik daha yeni bir kitap çıkardı uzun senelerin sonucu ilk kitabı "Metropol Dervişi" Bende yeni başladım ilk 50deyim kişisel gelişim okurken normalde ilk 20yi göremeden bırakırdım bu adam okutuyor!

0|0
    0|0
  • Tabiki ERDAL DEMİRKIRAN

1|0
    0|1
  • Erdal Demirkıran

2|0
    0|1
  • osho

1|0
    0|0
    • Daha çok mistik karakter o. Gelişime de karşı. Daha çok kendini sevmen ve doğanı yaşamam taraftarı.
      Tum kitaplarını defalarca okudum. Kitabında hep dediği de bunların tamamını unut. Hiçbiri hayatta hiçbir işine yaramaz, sen kendi hayatını cesurca yaşa, kendi deneyimini oluştur.

• Ve kendimi seversen, hayatını yaşarsan otomatik olarak gelişeceksin zaten. Çunkı kendi deneyimini oluşturuyorsun

• sonuçta kendini geliştiriyorsun ama

• Ahmet Şerif İzgören reyizin kitapları

0|0
    0|0
  • hepsi boş muhabbet yapıyo okudum. d

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişimlerin hepsinin içi boş. Sadece beleşe gaz veriyorlar alma.

0|0
    0|0
  • dünden bugüne insan ve insanlar

0|0
    0|0
  • Ahmet Şerif İzgören.

Kişisel Gelişim sevmem ama bu adam bir başka.

0|0
    0|0
  • Hiç Bilmiyorum Ki

0|0
    0|0
  • s*ktir et serisini okuyabilirsin 👍

0|1
    0|0
  • Ziya Baran'ın kitapları hoşuma gitmişti

0|0
    0|0
  • Mümin Sekman

0|0
    0|0
  • Ahmet Şerif İzgören-dikkat vücudunuz konuşuyor kesinlikle tavsiye ederim. İnternetten avcunuzdaki kelebek i de izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Safiye Soyman Faik Öztürk...

0|0
    0|0
  • Erkan kahraman

0|0
    0|0
  • Hiç birini okuma hiç biri işe yaramıyor... Belki Ahmet Şerif İzgören'in kitapları...

0|0
    0|0
  • Yerli yazar tercih edin.

0|0
    0|0
  • sean covey, amerika başkanlarına koçluk yapmış biridir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• Üstün dökmen'i severim henüz sıra gelmedi ama kitaplarını seveceğimden şüphem yok:)
    Erdal demirkıran'ın kitaplarını okudum çok güzel bir anlatımı var tokatlıyor insanı kendine getiriyor:)
    Doğan cüceloğlu'nu çok duydum okuyacağım:)
    Onun dışında hafızayı geliştirmek adına beyin egzersizlerinin bulunduğu kitapları faydalı buluyorum :)

0|0
    0|0
  • recep ivedik kişiliğini geliştirken

0|0
    0|0
  • Louise Hay iyidir. Bana psikoloğum tavsiye etmişti.

0|0
    0|0
  • Rhonda Byrne

0|0
    0|0
  • Doğan cüceloğlu

0|0
    0|0
Yükleniyor...