Gitar çalmaktan anlayanlar?

Tam bir ritim tutuyorum şarkının sözlerini söylemeye başlayınca karışıyor birbirine giriyor elimin ayarı felan kaçıyor 😂 bu normal mi bunu nasıl yenebilirim

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Once calma kismini hallet sonra sarkiyi soylersin. Cok calisma ister bu isler. Metronomla calisabilirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :) Ben ortaokulda çok istemiştim çalmak doğum günümde abime zorla aldırdım bir gitar ama süper bir gitardı parasıda baya vardı neyse.
    İşte ben hava atmak için okula götürüyorum bunu iki üç nota biliyrum ama oaralar çok sıkılmıştım gitardan.
    Ben bunu okulda unuttum.
    En son mezun olduktan sonra odamı toplıyım kitapları atıyım dedim bir baktım gitar yok ( 2 yıl sonra.)
    Düşün yani :D Dahada elime gitar almadım :D :D Yan flüt sevdam var benim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yeni çalmaya başladıysan ilk aşamada senkronizasyonda sıkıntı çekmen gayet doğal. Pratik yaptıkça zamanla düzelecek merak etme. Gitar ile ilgili dilediğini sorabilirsin

1|0
    0|0
    • Akorlar arası geçişlerim yavaş birde bazen cızırtı çıkıyor

• Tamam teşekkürler :)

• Rica ederim başarılar

• Hiç bir aleti çalamıyorum o kabiliyet yok işte resim yaparım rol yaparım ama müzik yok.

1|0
    0|0
  • alışırsın ya :D

1|0
    1|0
  • sesindee gitar gibi bir enstrumandir ikisini ayni anda kullanmak icin surekli egzersizler yapmalisin ki beynin ikisini ayni anda kullanma yetisine kabussun basarilar.

1|0
    0|0
  • once rıtım anlayısını oturtman lazım hatta şoyle yap ıkı rıtım arası gecıs yap

1|0
    0|0
    • Bir kaç akor biliyorum ama aralarındaki geçişlerim yavaş o yüzden ilk önce tsk bir akor üzerinden söylemeye çalıştım yeniyim

• soylemeyı bırak sımdı once akor gecıslerını hallet

Kızlar Ne Diyor 1

• zamanla duzelır bol pratık yapman lazım ve olmuyor dıye kestırıp atma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...