Ses egitimi ne kadar surede kendini gosterir?

2 aydir san egitimi aliyorum ama cok bir fark goremiyorum. Sizce daha erken mi? Ne kadar surede iyi sarki soyler hale gelirim? Muzikle ugrasanlar cevaplarsa sevinirim

Güncellemeler:
Evett bu kadar mi?

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kadar para veriosun

0|0
    0|0
    • Onemli mi? :)

• müzik konusunda gitarda filan da 1 yıl eğitim aldıktan sonra iyi oluyorlar

• Haklisin zaman lazim benimki tanidik oldugu icin hem ses egzersizi yaptiriyor hem de gitarda akor ogretiyor bana bakalim 2 ay az bir zaman kendimden cok sey bekliyorum sanirim

• hemen olmaz zamanla açılacaktır merak etme

0|0
    0|0
    • Siz muzikle ugrasiyor musunuz?

• Hmm ne guzel ozaman sizi tebrik ederim. Bu sureci biraz anlatir misiniz? Bana gercekten yardimci olmus olacaksiniz. Bu surec nasil baslae ve devam eder mesela? Ben san egitimiyle birlikte gitarda akor ogreniyorum hocam muzik kulagimin iyi oldugunu soyluyor

• müzik kulağın iyiyse süper çünkü o olmadan müzikle uğraşmanın anlamı yok yaptığın iş zorlaşır, şan eğitimini nereden alıyorsun bilmiyorum ama sesin zamanla oturacaktır bunu dert etme süreç ders almaya başladığın ilk günden başlıyor devamı içinde senin karar vermen gerek mesela hobi olarak yapacaksan nasıl gittiği fark etmez ama konservatuar gibi bir yerde olmak istiyorsan çok çalışman gerekir

• daha çok erken 2 ayda ben yeni yeni seslere alismaya calisiyordum
    sabırlı olman gerekiyor ve calismasiz ilerleme gorulmuyor malesef

0|0
    0|0
    • Ben solfeje dair cok bisey ogrenmedim. Genellikle piyano esliginde birtakim seyler soyletiyordu ve ses cikartmami istiyordu. Ama nasil soyleyecegime dair cok bisey ogrenmedim henuz. Muzik kulagin iyi sesleri dogru veriyorsun diyor ama ben cok sey bekliyorum galiba bilemiyorum

• Peki nasil olmali sence san egitimi?

• doğru ses ve nefes kullanmayı ogretmeli en önce notaları doğru seslendirmeyi, sesi enstrüman gibi kullanabilmeyi ogretmeli
      yani evet her zaman her şey notayla olmuyor ama müziğin kendisi nota.. nasıl ki ben derdimi şu alfabe ile anlatiyorsam müzikte böyle notasız olamaz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...