Anime izleyenler burayaaa?

Çizimi güzel olan animeler nelerdir? Her türde olabilir fark etmez. Örnek;Anime izleyenler burayaaa ?

Güncellemeler:
ilk resimi takmayın. bazı arkadaşlar kendilerince saçma yorumlarda bulunuyorlar.
güncelleeee

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Owari No Seraph, Saijaku no bahamut, danmachi, Tokyo ghoul, Yamada kun to 7 majo, musaigen no phantom world
    aklıma şimdilik bunlar geldi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• sorum şu ve gerçekten merak ediyorum :
    - Animeciler diye bir kitle neden var. Yani bu kadar sevdiğiniz şey de ne var. Normal bir çizgi film değil mi? Belki daha büyük yaşlara özel hazırlandığı için olabilir bilmiyorum. Ama bu kadar hayranlık duymanızın sebebi nedir bir çizime? Tüm animecileri temsilen bir cevap verirsen sorumun yanıtını almamı sağlamış olursun. Teşekkürler beyaz çukulatalı browni arkadaşım :)

1|0
    0|0
    • Çizime hayranlık demeyelim. oradaki kişiler ve olaylar dikkatimizi çekiyor replikler falan evet çiziminde kattığı bir şey var ama hoşumuza gidiyor o yüzden izliyoruz. genellikle bütün animeler bir şey öğretir, dostluk, yakınlık, aşk, pes etmeme mücadeleci ol gibi vs şeyleri öğretir. geneli zaten komiktir. başka bir kültürü tanıtıyor. başka bir dünya. olduğun hayattan seni soyutluyor (çizgilfilmler mi dersen evet :) onlar. bir çok türü var. evet yetişkinlere hitap ettiği için de izliyor olabiliriz. bir çok , polisiye, korku, gerilim animeleri var. şimdii bir yetişkin gidip pepe yi izlemek istemez ama anime izler hem de hiç sıkılmadan. aslında bir bakıma çoğu hollywood filminden daha iyi. sanki gerçek dizi ve filmlerin çizgi dizi hali. bunun en iyi örneğini Death Note adlı animeden anlayabilirsin. filmini yapıyorlar. sence güzel olmasa yaparlar mı? zannetmem. ilk izlediğimde bu ne ya demiştim. ama sonradan bırakamadım. böyle. inş. anlatabilmişimdir :)

• hahah :D o da iyiymiş. anladın mı sen demek istediğimi?

• Ne kadar gereksiz insan var animeyi bile sey sananlar var cizgi dizi düdükler. Narutoyu izle

1|0
    0|0
  • o neyki

0|0
    0|0
  • merry christmas :) çizmezdim ama çok izlerdim :D

1|0
    0|0
  • death note, attack on titan, code geass

1|0
    1|0
  • artı 18 se benimde say