Istanbulda yaşayan arkadaşlardan ulaşım için bilgi ?

arkadaşlar yarın izmirden istanbula gelicem otobüsle. sütlüce/miniatürk diye bir yere gitmem gerekiyor. otobüsten indikten sonra nasıl varabilirim oraya?

Güncellemeler:
esenlerden bir tarif edin arkadaşlar çok karıştı ortalık :D

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• esenlerde otobüsten indikten sonra metrobüse bin halıcıoğlunda in oradan otobüs kalkıyor minibüste tabi

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• otogar'dan metroyla mertere geç, merterden metrobüse bin halıcıoğlu durağında in ve orda sor sana tarif ederler ;)

1|0
    0|0
  • iett nin sitesinde bulabilirsin ya da 444 1871 i arayabilirsin ben aaraamıştım güzel yardımcı oldular metro istasyonlarında jeton bulabilirsin tek üç ve beş binişlik metrobüs kartları da alabilirsin ama kart al bir tane istersen 8 tl olması lazım eshot kart gibi genel kullanım çin olanından alırsın ama büyük otobüs duraklarında bulabilirsin kartı metro otogarın içinden geçiyor en yakın metrobüs istasyonuyla merterde kesişiyor aktarma yapabilirsin sonra halıcıoğlunda iner oradan aşşağıya inen otobüslerden birine binersin otogardan direkt otobüs bulamazsın miniatürke

0|0
    0|0
  • Hangi firmayla gelicene bağlı alibeyköyde bırakıyosa orda in servisle sütlüceye minyatürke gel benim oturduğum yere çok yakın ztn :) Servisle gel yani alibeyköyden otobüsle falan uğraşma

0|0
    0|0
  • otobüs firmalarının servislerini kullan eyüp e geleceksin ya da metroya bin sağmalcılarda in oradan dolmuşla gidersin

0|0
    0|0
  • Otogarda inip taksim aracına bin

Taksimden 54 Ht aracına bineceksin Hasköy taksim belediye otobüsü

0|0
    0|0
  • kadıköyü soraydın cevaplardım da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçöyle bir yer duymadım :S

0|0