Spiritüalizm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Spiritüalizm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Spiritüalizm kabullenilmesi gereken bir gerçek mi?

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• Harika soru 👍 Ruhsal araştırmalarla ilgilenen birisiyim, bence ruhumuzun özünü oluşturuyor. Bedenimiz eterik, astral, fiziki, aural olmak üzere farklı enerji seviyelerine ayrılıyor. Her birinde ayrı elektrik porları var. Bizi saran enerji dalgaları var...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Ruhun varlığını mı sorguluyoruz yani?
    Dinlere falan inmeyip direkt ana kavram üzerinden sorduğun için bu sonucu çıkartıyorum..
    Ama bunu tartışmayı bile gereksiz buluyorum açıkçası..

0|0
    1|0
  • Tabi ki bir gercek samanist verilere bakmistim bir donem ve ayinlerde kamlarin bilgelik testi olan ve yuzde 70 i ya da donem donem 80 dogal dimitriptamil iceren vebayni zamn da zehot olan ayausca cayini icip iyi ruhlarla iletisime gecip kalu bela olarak adlandirilan yere gitmek istemistim ama kismet 3 4 yildan beri saman arayisim sonuc vermedi bulduklar da dogruyu soylemek gerekecek olursa beni cok fazla dikkate almada talebim direk ayin olunca ha vaz mi gectim hyir sedece askiya aldim

0|0
    0|0
  • Var demek durumundayız. En azından ruhu kişinin özgünlüğü olarak tanımlamamız gerekiyor. Bu durumda maddesel ya da yapısal bir bütünlüğü olmasa dahi, var demek durumundayız.

0|0
    0|0
  • İnsanın kendini anlama yolculuğunda geçtiği yollardan biri. Önemli olan şey, hangi yolu yürürsen yürü, sorgulamaktan asla vazgeçme.

0|0
    0|0
  • bence evet...

1|0
    0|0
  • sölemesi bile zor

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    1|1
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • spirit et

0|0
    0|0
  • oda hayatın bir parçası

0|0
    0|0
  • Transpersonal psikologlar spritüalizmin gerçek olduğu konusunda hemfikirler. Ama benena

0|0
    0|0
  • o ne demek

0|0
    0|0
  • böyle bişi olması ne işe yarıyo kime ne yarar sağlıyor olmazsa neler olmaz neler şimdiki olmaz sorusuna verilecek bir cevap olmadığı için gereksiz

0|0
    0|0
  • Gerçeğin ta kendisidir. bu kavramı reddeden kendini reddetmiş olur. Kendini bilmessen bu nice okumaktır?

www.astroset.com/.../s64.jpg

0|0
    0|0
  • Gercek degil

0|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah'ın özel kullarına bahşettiği bir yetenek, çok fazla bilgim olmasa da inanıyorum ben buna. keşke o özel insanlardan birini tanısam

0|0
    0|0
  • Keşke biraz açıklamasını da yazsaydın

1|0
    0|0
Yükleniyor...