Kastamonuya taşınacağım. Orada yaşayan var mı ?

Bazı nedenlerden dolayı oraya taşınacağım orada yaşayan var mı ? nasıl bir yer anlatabilirmsnz

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlik merkeziyle gitmiştim küçük bir sehirdi ama begenmistim insanları sıcak kanlıydı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yeşillik her yer cami çeşme..

1|0
    0|0
  • Bir Caddesi var, hareketli olan. Şehrin ortasında geçen ıslah edilmiş bir Çay var. Devlet daireleri Restore edilmiş hoş binalar. Halkı iyidir. Hotelden ziyade Konaklar vardır. Ve " Dikkat Ayü çokabülü, daş düşebülü" efsane değil.

Büyük şehirden gidiyorsan Sıkılırsın. Sosyal faaliyet Sıfıra yakın.

0|0
    0|0
  • turizm mekanı çokmuş ama biz hiç gitmedik, sadece içinden geçtik, mola verdik ve çay-kahve içtik. ben küçük küçük evlerden kurulmuş, boyuna apartmanlar gördüm. nerededeyse her yer cami, bol bol fırın ve kafeler mevcut. aha da bu mekanda eğlenirsin diyecek bir mekan dahi göremedim, sadece su şırıltısı var bol bol..her yer şelale..

0|0
    0|0
  • kastamonulu bir komşum var ne konuştuğunu hiç anlamıyorum.İngilizce bilmediği için tramvaya binemeyen bir gencin travmasını yaşıyorum

0|0
    2|0
  • :D telefonunla dağ tepe dolaşıp sinyal arıycaksın hoşgeliyosun :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• biraz tutucular

0|0
    1|0
  • Merkezine mi taşınacaksın ?

1|0
    0|0
    • Evet orada mı yaşıyorsun

• Hayır bir kaç kez gittim kasabalarıda güzel merkezide bir sıkıntı çekiceğini düşünmüyorum insanlarıda çok iyidir :) Ama dikkat ayı çıkabilir :) şenlikleri felanda hoş olur :)

• arkadaşlarım var oralı olan,bir tanesi hiç güzel değil diyor:D

1|0
    2|0
  • İl olarak bilmem de insanlarını sevmem ayırt etmek gibi olmasın. Çok kabalar.

0|0
    1|0
  • Çok sıkıcıı gelmee. Cafeler var bol bol lunapark var çarşı gece en geç 11-12 den sonra kapanıyo kmseler olmuyo

0|0
    1|0
  • Merkezi çok güzel.

1|0
    0|0
Yükleniyor...