Hangisini seçeyim elektro gitardan anlayanlaar

İbanez grg170dx ya da Jackson JS-23 hangisi daha iyi bir tercih olur 2-3 yıl götürsün istiyorum,ilk gitarım bu arada

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• LTD ESP F-50

link

2 yıl önce aldım bunu hala çatır çatır kullanıyorum, bir 2 daha kullanırım heralde, kaybolsa yine bunu alırım. Tavsiyemdir yani.

Senin dediğin iki gitar içinse Ibanez grg170dx i tavsiye ederim, o da arkadaşın ilk gitarı, o da memnun ama benimki daha iyi bunu arkadaşımda kabul ediyor :D

Önce klasikle falan başlamana da gerek yok boşa zaman kaybetme.

0|0
    0|0
    • klasikle önceden uğrasıyordum zaten o fikir saçma geliyor iki gitarda birbirinden çok farklı neyse :D gitar güzelmişte benim bütçeyi biraz aşıyor 2.el almayı düşünüyorum baya fiyat fark ediyor gitara daha az para verip amfiyi kaliteli almayı düşünüyorum bilmiyorum yanlışta düşünüyor olabilirim

Erkekler Ne Diyor 5

• Jackson

0|0
    0|0
    • internette 2.el bir Jackson JS-23 buldum + marshall 10w amfi ile birlikte 700 tl den satıyor sence nasıl

• eğer bu seçeneklerden biriyse ibanez derim ama yeni başlıyorsan cruiser la falan takıl ondan sonra baktın ıyı gıdıyor çıtayı yükselt ama amfin kesinlikle iyi olmalı bnım yorumum bu yönde

0|0
    0|0
    • ya uzun bir süre tekrar gitar alamam bunu almak için bile işe girdim alacağım gitar 2-3 yıl hatta dahda fazla idare etsin istiyorum yani ilerledikçe gitar bana yetmeyecek duruma gelmesin ibanezin fiyatı 625 jackson fiyatı 810 tl 185 tl bir fark var acaba jackson dahamı iyi karar veremiyorum

• bn ıbanezden yanayım bn gitarı hiç bilmiyordum senin gıbı işe girdım para biriktirip 70 tl ye aldım gitarımı ve aradan tam 7 sene geçti tek bir teli bile değişmedi burguları bilmeden asla çevrilmedi düşün fıyatı 70 lira ama 500 lirada verseler satmam markaya falan takılma bu konuda gerekli titizliği göster zaten pişman olmayacaksın

• ibanezin bu modelimiydi grg170dx yani

• ilk alacaksan ekonomik olarak cort x2 yi tavsiye ederim.2-3 yıl çok rahat götürür seni..önemli olan çalmak zaten sen bir çal sonra istediğini alırsın.

0|0
    0|0
    • başka bir seçenek düşünmeden bu ikisi arasında hangisini seçsem :D bide 2.el düşünüyorum

• 2. el çok temiz bulabilirsin ama gitardan anlıyorsan açıkcas..bende geçenlerde aldım 900 liralık sıfır seti 350 ye. ibanez grg170 i baya öven falan var ama sen bilirsin yine de.önemli olan çalmak gitara para dökmek için acele etme bence yine de ;)

• daha kolay kavrayabilmek için klasik gitar ile başka bence ben öyle yaptım 3 sene klasik gitar çaldıktan sonra elektro gitara geçtim ve emin ol böyle daha kolay oluyor:)

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=0hzSpDlyC5g

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl müzik istediğine göre değişir.. Jackson genel olarak daha sert tonlu müzikler için iyidir, ibanez daha softtur. Ben olsam jackson seçerdim tartışmasız.

0|0
    0|0
    • sorun şu ki ne tarz müzik istediğimi bilmiyorum nerdeyse herşeyi severek dinliyorum :D

• Anladım tabi ki bunun için bir tür belirlemen gerekiyor işini iyi yapabilmen için. :)

• Ibanez daha iyi diye biliyor6m arkadaşım profesyonel derecede elektro gitar çalıyor ve onu gitar markasıda ibanez

0|0
    0|1
  • esp gitarlar iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...