Felsefeyle ne kadar ilgilisiniz?

Felsefe ile ne kadar ilgilisiniz? Okuduğunuz birincil veya ikincil kitaplar hangileri?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• özel ilgi sebebiyle sartre, nieztche, engels ve marx ın basic writings okumuşlugum var

ders olaraksa alan sebebiyle aldıgım felsefe dersleri ortaçag felsefesi estetik ve sanat felsefesi antik çag felsefesi diye gider

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• "düşünüyorsam demek ki varım"

"Garip değil mi? Ulasamayacağın kadar yüksekte sandığın kişiler, aslında eğilemeyeceğin kadar alçaktadır !

"Bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirirseniz, ilk vazgeçeceği insan siz olursunuz."

"İnsanları mutlu edeceğim diye onları birbirine boğazlatmak, insanlıktan uzak ve son derece üzünülecek bir sistemdir"

0|0
    1|0
  • link

felsefe budur

0|0
    1|1
  • Felsefe demek ben demek felsefeyi severim hocam sayesinde daha çok sevdim tabi bazı sartlara uyarak felsefe yapıyorum ve hayatımda da kendimi ifade etme sürecin de edebiyatla beraber ikisi mükemmel bir görevdeler.

0|0
    0|0
    • ben de çevremdeki şeyleri ve kendimi kavramak için felsefe ve edebiyatı kullanırım

• Bilgi bunun için vardır zaten öyle değil mi?

• Lisede aldığım o felsefe dersinden sonra, bir daha yüzüne bakmaya niyetim yok. Bu kadar mı sıkıcı olurdu bir ders.

0|0
    0|0
  • üzgünüm ilgili değilim

0|0
    0|0
  • Merhaba kardeş

Çok ilgiliyim.. En son okuduğum kitap; İmam Gazali'nin Risaleleri..

0|0
    0|1
  • Merhaba merhaba o kadar

0|0
    0|0
  • socrate savunma kıtabını oku veya sofinin dünyası

0|0
    0|0
  • din felsefesi okurum biraz descartesi falan çagdaş felsefenin babası ile..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok ilgiliyim. Çok okurum 2. üni olarak felsefe okumayı da düşünüyorum

0|0
    0|0
  • baya ilgiliyim allain de button felsefenin tesellisi iyiydi. şu an plato republic okuyorum

0|0
    0|0
  • hayat da bir felsefe sayılır..

0|0
    0|0
  • Çok severim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...