Kapat

Dünyanın en iyi DJ'i sizce hangisi?

Hangisinin yaptığı müzigi en çok beğeniyorsunuz? Hangisi size daha çok hitap ediyor? Bu soruya genelde erkekler cecap verecek çünkü sitede House Music ve Trance tarzı dinleyen çok az kız vardır. Onlardan biri de benim. Benim fikrimi sorarsanız, Hardwell dışında 3'ü arasında kaldım. Hardwell DJ Mag'ın yaptığı "Top 100 DJ's" yarışmasında birincilik elde etmeyi pek hak etmiyor, seçeneklerdeki diğer üçü varken. Ben yine de en iyisi Tiësto diyorum. Adamın yaptığı müzik te, kendisi de muhteşem. 46 yaşında ama hala çok iyi müzik yapıyor ve hala karizmatik.

• Tiësto
    A seç
  • Armin van Buuren
    B seç
  • Deadmau5
    C seç
  • Hardwell
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 44

• Tiesto reyizi yedirmeyiz. Calvin Harris'te fena değil, bide neydi ya biri daha vardı gelmedi aklıma. He geldi David Guetta :D

1|0
    0|0
  • 1: 70 milyon dolar geliri ile Calvin harris
    2: 37 Milyon dolar geliri ile David Guetta
    3: 36 Milyon dolar geliri ile Tiesto
    4: 27 Milyon dolar geliri ile Skrillex
    5: 24 Milyon dolar geliri ile Steve Aoki

1|0
    0|0
  • Hiç biri zkimde değil desem çok mu kaba olur? Sen bu soruya ''Evet yaa çok kabalık ettin kufur etmene gerek yoktu'' desen acaba o da çok zkimde olur mu?

0|0
    0|0
  • Ah be Armin... Uplifting'i bırakmayacaktın :(
    Yazık ettin kendine :(

1|0
    0|0
  • tiësto dedim ilk dinlediğim ve bildiğim tiësto vardı çocukken 2004-2005 yıllarında daha popülerdi

1|0
    0|0
  • Tom Snare dinleyin ve şıklardaki tüm djleri silin. Genel anlamda çok iyi bir prodüktör Philosophy ve Apology dinlerseniz anlarsınız ne demek istediğimi

1|0
    0|0
  • Millet hala tiesto diyor :D Armin Van Buuren adamı tahtından edeli yıllar oldu :D

1|1
    0|0
  • Armin Van Buuren bana göre en iyisi. Ama Hardwell in yaptığı şarkılarda küçümsenemez. Tiesto bana eskisi kadar zevk vermiyor neden bilmiyorum. Diğerini tanımıyorum

1|0
    0|0
  • a şıkkı

1|0
    0|0
  • En iyi DJ bendim aslında.72 Milleti idare ediyodum otelde. Ama kendi çaldığım müziği beğenmiyordum aslında, oda işin başka tarafı...
    Hem müzisyen olup hem DJ olanları beğenirim. Birde çalarken sanki Prodüksiyon yapıyomuş gibi çalanları. Hani şu en işe yaramaz müzikleri bile altına ritm falan koyup yenilir yutulur hale getirerek çalanlar var ya işte en iyisi odur aslında. Karizma ile DJ lik olmaz. İşini iyi yapma ile olur...

0|0
    0|0
  • Calvin harris.

1|0
    0|0
  • Tiesto derdim

1|0
    0|0
  • yuh be armin acik ara en iyi dj.

1|0
    0|0
  • Armin van Buuren açık ara en iyisi tamam tiesto dünya çapında bir isim ama Armin daha iyi bana göre

1|1
    0|0
  • Bunlarin icinden tiesto. sonra asot.. wontasina siz karar verin

1|0
    0|0
  • tiesto

1|0
    0|0
  • Tiesto tabiki

1|0
    0|0
  • Kerimcan Durmaz.