Siz olsanız ne yapardınız son kez soruyorum

Konservatuar tiyatro okumak istiyordum. Hem ailem hemde yaşadığım şehir nedeniyle bu imkansız gibi gözüküyor. 3 senedir hayallerini kuruyorum. Acaba gerçekten ailem haklı olabilirmi? İşsiz kalma ihtimalimden korkuyor onlar. Son günlerde başka bir meslek arayışına girdim. Ama okuyacağım çok bir bölüm yok. Tıp öğretmenlik ne biliyim pdr hukuk mühendislik mimarlık hiç bna göre değil. Ben reklamcılık tarzı bölümleri seviyorum. ya da RTV tarzı bölümler. Acaba bir bölüm okuyup sonrada oyunculuk eğitimi mi alsam? Yoksa direk oyunculuk için çabalasammı

Güncellemeler:
upppppppppppppppppppppppppppppppppp

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• malesef ailen haklı.radyo televizyon ya da sinema vs okursan ya da ne bileyim gazetecilik filan en azından elinden bulundurduğun bir diploman daha olur.yanında tiyatro vs ile yine kendini geliştir tabi ki.yani ünv okurken de tiyatro eğitimi al bu sayede özel tiyatrolarda da çalışmaya başla hem o hem o olur ailen de sen de mutlu olursun hem de yedek mesleğin olur bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevdiğin işi yap oyunculuk eğlencelidir başka bir işe baktında daha bir monoton bir haya sabah 8 akşam 5 olucak ama oyunculuk gülüceksin yeri gelicek beraber yazın geziceksiniz tiyatro ekibinle

0|0
    0|0
  • ailen haklı gerckten tiyatro inanılmaz bir ugras istiyor ve gelecek için parasal bir birikimin yoksa

baska bir egitim al ve bitirince tiyatro oku

cünki gercekten hayat zor

hani böyle demek istemezdim hayallerinin pesinden git demek isterdim ama

korkuların varsa aileni dinle

0|0
    0|0
  • bence şehir tiyatrolarında iş bulursun ama düzenin olmaz turneler falan filan iyi bir tiyatrocu olursanda zaten iş aramana gerek kalmaz iş senin ayagına gelir :D unutma inanmak başarmanın yarısıdır

0|0
    0|0
  • devlet kadrosu almazasan aç kalırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ailen haklı. İşsiz kalabilirsin. Bence git normal bir bölüme ( kamu yönetimi, iktisat ) felan. Ya da reklamcılık, iletişim felan okuyabilirsin

1|0
    0|0
  • hayallerının pesınden gıt ,hayat senın hayatın bende Güzel sanatllar fakultesıne gıtmek ıstıyordum annem mimarlık ya da muhendıslık ıstıyordu puanımda yetıyordu ama hayat benım hayatım ben güzel sanatlar fakultesıne gıttım ıyı kı de gıttım

0|0
    0|1
  • Acaba bir bölüm okuyup sonrada oyunculuk eğitimi mi alsam?

öyle yap.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin işi yap bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...