Güzel intihar senaryolarınız var mı?

Soru yukarıda. Güzel senaryolarınızı bekliyorum. Yakında okursunuz belki senaryonuzu...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir orspu çocuğu için kendini uzmeye degez Kelebek

0|0
    0|0
    • ama çok sıkıldım bunaldım artık

• Sana kim bu acıyı yaşatıyorsa Sana kim rahatsızlık veriyorsa 532 412 12 17 ye o farenin numarasini gönder Kardesim. AİLEN varken bu hayatta ASLA YALNIZ DEĞİLSİN. ben burdayım bekliyorum.

Erkekler Ne Diyor 11

• 3 Semavi din olan Musevilik , Hiristiyanlik ve islamda intihar edenlerin ebedi cehenneme gidecegi acikca yazilidir. Son yillarda Hiristiyanlik cok degiserek cigirindan cikmistir ve gayleri bile kilisede evlendirmektedir. Simdi papazlar intihar etmenin belkide gunah olmadigini soyleyebilirler.

0|0
    0|0
  • Gider efendi gibi kimsenin cesedimi bile bulamayacağı yerde ölürüm. Hiç ekşın olmaz. Malım ben

0|1
    0|0
  • Soda şişesine oturup ölmeyı bekledi. Başlıklı bir haber vardı istemsizce aklıma geldi. Ama güzel günler yakın. Şunu bil bu bir ayet "Rabbin seni terketmedı ve sana darılmadıda. Muhakkakkı işin sonu senim için başından saha hayırlı olacak Rabbin sana ihsan edecek ve sen hoşnut olacaksın " dünyada düzelmeyecek şey yoktur sağlık ve ölüm hariç herşeyin çaresi var. Ama ölüm hiçbirşeyin çaresi değil. Bence direnmelisın

0|0
    0|0
    • değil biliyorum kaçmak bana göre hiç değil zaten ama ben çok yoruldum her gün ağlamaktan bıktım...

• Derdiniz ne tam olarak isterse özelden yazın ister burdan söyleyin ama geçer her gecenin sabahı vardır. Yanarsınız yanarsınız bir bakmışsınız Anka kuşu gibi külünüzden yeniden doğmuşsunuz

• Sadece zavallilar intihar eder. Zavalli degilim ve dimdik ayaktayim.

0|0
    0|0
  • Sebep?

0|0
    0|0
  • Derdin nedir? Anlat istersen. Bende çok düşündüm o saçmalığı ama çözüm değil inan herşey daha kötü olur

0|0
    0|0
    • hangi senaryolar altında düşündün

• her şeyden bıktım zaten çok önceden bıkmıştım bu dünyadan ruhum fazlaydı buraya. birini sevdim o beni tuttu hayatta o kurtardı beni o halden. ve o koydu yine o çukura beni. yanlış anlaşılmasın aşk acısı falan değil düşüncelerimin sebebi yaşamaktan yoruldum sadece

• Yanlış anlamazsan özelden konuşalım mı? Zaman zaman bende aynı şeyleri düşünmüştüm ama inan bir yolu var tabi uygularsan

• İyimisin?

0|0
    0|0
  • Çukur kazıp topraklar ben istedigim zaman ustume dökülecek şekilde ayarlanmış olup. Bu arada bilegimden biraz kesik atıp gebermeyi planlıyorum. Kansızlık tam zaten bayiliyorsun.

0|0
    0|1
  • Yazardım da benim senaryomun jönü benim sen oynarsan tutmaz

0|0
    0|0
  • kıcımın altına dinamit koyup fitili yakıp beklemek. Saçmalama ne intiharı

0|0
    0|1
    • böyle komik bir senaryo olur beğenmedim :D

• En azından yüzün güldü :D Boşver bir çay demle iç en güzeli

• yüzüm zaten gülüyor psikolojim bozuk benim :D

• küvette elimi kesmek ,, ,, ,, canlı bomba olup dünyayı patlatmak falan aklımdan geciyor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...