Telefonunuza film ekran koruyucu taktırdınız mı ?

arkadaşlar sizce gerek var mı? ekranda değişiklik oluyor mu taktırınca ? samsung s4 çabuk çizilirmi taktırmasam ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• 3310 da film taktırıyım mı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ekran koruyunun önemi ekranı çizdirmemektir yani ekrana zarar vermemek birde elindeki s4 ise :) bence biraz dokunma kabiliyeti gidiyor çok az olsada.

0|0
    0|0
  • ister istemez cizilmeler oluyor..

bence tak bisey olmaz zaten pek farki olmuyor tek cizilmemesi icin ufak bir koruma..

0|0
    0|0
  • samsung un ekranları diğier telefonlar kadar dayanıklı deiğl geçen ay kullandım 2 günde cebimde git gel kanarı soyulmaya başladı s4 dü bence arkasına bir kılıf ekranada bir seletoid yapıştırttır

0|0
    0|0
  • ekran koruyucu taktırdım fakat kapak kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • ekran bozulursa çok pahalı...Koruyucu ise çok ucuz..

0|0
    0|0
  • orjinal alırsan hiç bir dokunma kaybi olmadan ekranının ömrüne ömür katarsin kesinlikle al derim

0|0
    0|0
  • Selam.

Ben S3 mini nin ekranına taktırdım süper kırılmazlardan ( buff ultimate ) pişman olmadım. Tavsiye ederim. Matlığı var ama çok göze batmıyor

0|0
    0|0
    • Heh buldugum iyi oldu o kirilmazlar ekran dokunmatik kalitedini hassasiyeti bozmuyo mu? Bende de aynı telefon varda

• bnce taktır cok faydalı..benim samsungda var..koruyucu bayagı çizildi ama asıl ekranda en ufak birşey yok...taktır yararını gorursun

0|0
    0|0
  • s4 camı gorilla glasstır kolay çizilmez ama takınıtlıysan film attır ama mat olsun

0|0
    0|0
    • diğeri ne ? arasındaki fark ne peki ?

• Bence parlak taktir.

Yani söyle diyim eğer benim telefon ekran görüntüsü net olsun bozulma olmasın diyosan parlak

Yok benim dokunmatik iyi olsun parmaklarimda kayip gitsin dersen Mat taktir karar senin :)

• mat filmde ekran görüntüsü net olur nerden çıkardınız

• taktırmanda fayda var olası çizilmelere karşı çok iyi olur, s4 se kesin taktır çok geniş

0|0
    0|0
  • bende takılı bir kayıp olmuyor ama orjinal kullan sahtesi işe yaramıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Taktırmanda yarar var. Bir de güzel bir kapaklı kılıf al da telefonunu korusun. Çünkü ekranını düşürüp kırsan 700 lira para vermen gerekir en az.

0|0
    0|0
  • Ben hiç sevmiyorum.. Ben olsam taktırmazdım.

0|0
    0|0
  • Aldığım gün taktırdım, ekran çizilmiyor işte.

0|0
    0|0
  • Taktırmanda fayda var

0|0
    0|0
  • Taktır bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...