Matbaaya şiir kitabı bastırmak?

Yazmis oldugum şiirler var. Yayınevi şiir kitabini çıkarırız dese bile şiirleri kendi üzerime almak için noter sayfa başina 100 lira istedi. Bende bu hayalimden vazgeçtim. Duydum ki matbaaya kitap bastırabilirmişiz. Bu dogru mu? Şöyle eşe, dosta, tanıdıklara vermek istiyorum kitabımı. Az sayıda cikartarak 20 - 30 adet gibi..

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• önce noterden tasdik ettir derim başkası çalıp senin yazdığın şiirden daha çok paralar kazanabilir söyleyeyim çok var çünkü çalan

0|1
    0|0
    • Bir sayfaya 100 lira istiyor noter. Beni milyarder zannettiler galiba. :D Zaten bu kitap işinden pek para kazanilmiyor. Yayınevi işin kaymağını yiyor. Tek artısı piyasada tanınmaya yönelik olur. Orasi da meçhul. İnsanlarin geçim savaşı verdiği bir ulkedeyiz malum. Ve okuma oranının düşük oldugu.

• Şehrin ne önemi var. Kocaeli. Ve şair der ki; Öyle bir havada gel ki vazgeçmek mumkun olmasin. ;)

• Şüphelerini bir kenara birak. Kasma bu kadar. Alt tarafı tanişacagiz. Niyetim ciddi bak.. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sayfa başına 100 tl yuh. Bence başka yerlere sor çünkü noterler kafasına göre fiyat söylüyor bazilari

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• 30 adet sana 500 tl ye mal olur matbaaya yaptırabilirsin

0|1
    0|0
  • bastırabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...