Bir insan neden banyo penceresini açık bırakır ki?

Aman tanrım :) kafamı bilgisayarımın içine sokmak üzereyim şu an..Karşı dairede oturan adam banyo penceresini açık bırakmış..kafamı çevirdim ne göreyim..adam duş alıyor yahu :O Çok utandım ben yaa

Geldi mi sizin başınıza böyle şeyler? :))

0|0
911

En İyi Kız Görüşü

• anam sizin ne güzel eviniz var ki banyo penceleri apartman boşluğuna değil sokağa bakıyor; hemi de başkalarının görebileceği kadar geniş yapılmış; fare deliği gibi değil. istanbul değil sanki ikametgah:)

şaka maka, bir ara bizim fakültenin erkekler tuvaletlerinden birinin kapısı yoktu bir ara. bi de hangi akla hizmet bilmem, o pisuvar denen zıkkım tam kapının karşısına konur illa ki! o kattan geçmek hem erkek hem de kadınların kabusu olmuştu kısa bir süre için. allahtan sonra tamirat şu bu işleri bitti de, adam gibi bir kapı kondurdular oraya:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Adamın banyo penceresi nasıl bir penceredir ki o kadar çok belli oluyor. sanırım üst kattasın ve ccaprazdan bakınca görünüyor?. Adam kimsenin bakacağını tahmin etmemiştir. Ayrıca hareret basmasın diye dumanlar dışarı çıksın diyedir

0|0
    0|0
    • üst kat ve direk karşımda bu nasıl bir plandır ya

• Belki de birne kendini banyoda göstermek icin anlaşmıştır.Sen karamböyle gelmişindir :p

• Avm de yanlışlıkla bayanlar tuvaletine girdim 3 arkadasımda muzurluk olsun diye uyarmadılar içeri öyle bı şiddetle girdimki kadınların yanından geçip pisuvar aramaya başladım sonra bı an kitlendim arkamı dondüm bayanın biri ruj suruyodu biride tuvaletin kapısını aciyodu ilk tepkim ne mı oldu ? Ajanmın dedim sonra iki elimle suratımı kapadım. Kadın saglık olsun dedi tuvaletten saatte 100 km hızla çıktım sanırım alçaklar tuvaletin önünde diz cokup kâh kaha atıp guluyolardi

0|0
    0|0
  • öyle bir durumla karşılaşmadım çok şükür öyle bir durumla karşılaşsam adamı videosunu çekerdim

0|0
    0|0
  • dip dibe dairelerden nefret ediyorum. karma yurtta cok olurdu bu tur seyler. oda kapilarini acik birakip is ustunde olanlara bile denk gelirdik.

0|0
    0|0
    • yok artık :)

• ee napsinlar yaz sicagi klimalar arada sapitirdi, odalar zaten ufakti baya... hala soyunma odalarinda garip sekillerde bastiklarimiz oluyor. hatta benim bile basima gelmisti benzer seyler. genclik iste :) arada komik hallere dusuyorduk.

• bizim binada banyonun havalandırma boşluğu tam bina içine geliyor yani kimsenin görmesine imkan yok. yok başıma gelmedi ama güzel bir bayanı izlemek güzel olurdu diyormuşum :D

0|0
    0|0
  • meraklısın ya, adamda bunun farkında sanırım:)

0|0
    0|0
  • Neden bırakır buhar çıksın diye kuzum :))))

Sende baktınmııııııııııııııııı kızzzzzzzzzzzzzzz :D

0|0
    0|0
  • Unutmuştur adam.. :)

0|1
    0|0
    • ne rahatsınız yahu.. yiğidin malı meydanda şeklinde dolaşıyonuz valla

• cidden unutmus da olabilir :)

• Hahaha :D

0|0
    0|0
  • adamdaki rahatlığa bak:)). hayır gelmedi.

0|0
    0|0
  • hava alınması için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Valla benim başıma hiç gelmedi.. Gelmesini de çok isterdim.. O bakımdan sen çok şanslısın diyorum..

Ben olsaydım, sonuna kadar izlerdim.. Var var.. Biraz röntgencilik var bende.. Çocukluğumdan beri var bu insanları gözetleme huyu bende.. Ama, hiç böyle bir durumla karşılamak nasip olmadı..

Yav adam seni görmüyor zaten baksan ne var ki.? Kocan mı kızar.? Peki kocan görseydi aynı pencerede o adamın karısını.. Başını çevirir miydi, yoksa "Meraklı, gel bak ne manzara gösterecem" mi derdi.?

Bak bu arada adamın banyo penceresini neden açık bıraktığı mevzuu da uçtu gitti.. Belli ki adam o konuda çok rahat biri.. Saklayacak bir şeyim yok demek istiyordur.. :))

0|0
    0|0
    • yiğit ve mal meselesi :) ben hemencecik kafamı çevirdim..offf çok utandım sanki beni gördüler..benim deli bakmazdı eminim..

• Yav ben de seni nikneyminle uyumlu bilirdim.. Hiç de değilmişsin ya.. Sanki "meraklı " ben olmalıymışım..

Bak şuna "benim deli" diyor, bide bakmazdı demiş.. Kız bak merak ettim.. Benim dediğimi ona sor bakalım, cevabı ne olacak.. Buraya da, gerçeği yaz ama.. Senin deli beni onaylayıp da, gelip bana başka masal anlatma.. Tamam mı şekercim.. :)))

• benim deli namazında niyazında olduğundan bakamaz cnm :D

• Haha:)) Çok komik bir durum.İç içe evlerin olduğu bir yerde öyle açık verilir mi yahu:))bizim eski oturduğumuz evin balkonundan ben de komşuyu wcde tünerken görmüştüm.Bi tarafını görmemek için hemen eve kaçmıştım:))Çok komik bir durum ya:))

1|0
    0|0
  • Ama ben de hep acik birakiyorum banyo penceresini :S

Aglayacagim simdi, beni de mi izliyorlar yoksa?

0|0
    0|0
    • pencereden gorunecek yerde ise nasil acik birakiyorsun yahu :S

• :S banyo penceren baya ortada ve sen acik birakip dusa giriyorsun... ne diyeyim baya rahatsin sanirim

• Oyleymisim demek ki..

• :)) belki acik hava konseri falan vermek istemistir :) aslinda tufek olucak kafasindan vurucaksin :) bir dahada unutmaz :)) Benim basima gelmedi gelirse kafami kiyma makinesine sokucam :)

0|0
    0|0
  • banyo kapısını açmamış:) buhardandır o :)))

0|1
    0|0
  • bilerek açmıştır o pencereyi :) doğru söyleeeeeeee baktınmı yoksaaaaaaaaaa :D

0|0
    0|0
  • izlerim

0|0
    0|0
  • Evet ve adam 50 yaşlarındaydı.Süreklı banyo camı açık banyo yapardı

Bir kaç kez hakaret etmışlığım vardır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...