Ayna karşısında fotoğraf çektirirken mi yoksa başkası çektiği zaman mı çekici çıkıyorsunuz?

ayna karşısında foto çektirirken mi yakışıklı ve güzel yoksa düz bi şekilde başkasının sizi çektiği zamanmı çekici ve güzel çıkıyosunuz

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ayna karşısında fotoğraf çekmek kadar büyük kroluk var mı? sinir oluyorum o emo tarzı fotolara. bir de son zamanlarda güneşi elinde tutuyormuş gibi abuk subuk pozlar moda oldu. yapmayın etmeyin valla rezil duruyor. makineyi birine verin ve objektife gülümseyin yeter :))

0|0
    0|1
    • Ama bitane foto var ayda karsısında hoş gibi gelıo bana bunu dedın ya hemen degıstırdım profıl resmı ya D:

• :)) fotoğraftan az biraz anladığım için bu kadar net söylüyorum. gerçekten hiç estetik ve yaratıcı görünmüyor. çoğu fotoğrafçı da aynı düşüncededir fikrimce. zevk meselesi tabii :)

• başkası çektiğinde

0|0
    0|0
  • Kendim çektiğimde daha güzel çıkıyorum. Pek fotojenik değilim

0|0
    0|0
  • baskasi ceksin

0|0
    0|0
  • Her türlü güzel çıkıyorum.. :)

0|1
    0|0
  • Ayna karsisinda sevmiyorum cektirmeyi

0|0
    0|0
  • keşke bütün fotolar senin profilindeki gibi olsa :D

0|0
    0|0
  • ayna karsisinda fotograf cektirmek bana cok yapmacik geliyor

0|0
    0|0
  • 1. Durumda güzel ama ne olduğu belirsiz bi kişilik

2. Durumda çirkin ama en azından insan

0|0
    0|0
  • Başkası çektiğin de.

0|0
    0|0
  • ayna karşısında hiç fotoğrafım yok, gerçekten öylesine bile çekmemişim şimdiye kadar. dudaklarımı yeterince öne alamıyorum belki ondandır. tipik facebook pozu ya o.

1|0
    0|0
    • Hahaha öldüm öldüm ''dudaklarımı yeterince öne alamıyorum belki ondandır.''

• yapamıyorum ben öyle:( ördek gibi oluyorum rosa:(

Erkekler Ne Diyor 2

• fotojenık olmadığımdan ve fotoğraf çektirmeyi sevmediğimden fotoğralarda pek iyi çıkmam :) en iyi resimlerim habersiz çekilen resimlerim olur genelde :)

0|0
    0|0
  • hiç ayna karsısında fotom yok özeniom he :))) Belki ozaman tipim düzelir denemek lazım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...