Sizce ben ne yapmalıyım

Konservatuar tiyatro okumak istiyordum. Hem ailem hemde yaşadığım şehir nedeniyle bu imkansız gibi gözüküyor. 3 senedir hayallerini kuruyorum. Acaba gerçekten ailem haklı olabilirmi? İşsiz kalma ihtimalimden korkuyor onlar. Son günlerde başka bir meslek arayışına girdim. Ama okuyacağım çok bir bölüm yok. Tıp öğretmenlik ne biliyim pdr hukuk mühendislik mimarlık hiç bna göre değil. Ben reklamcılık tarzı bölümleri seviyorum. ya da RTV tarzı bölümler. Acaba bir bölüm okuyup sonrada oyunculuk eğitimi mi alsam? Yoksa direk oyunculuk için çabalasammı

Güncellemeler:
Uppppppppppppppppppp lütfen yardım
Uppppppppppppppppppppppppppppppppppp
Uppppppppppppppppppppppppppppppppp

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sayısalcımısın tm ci mi?

tıpla hukuk farklı bölümler sonucta

gerçi bu ülkede ne okursan oku işsiz kalma şansın cok yüksek

0|0
    0|0
    • ya onu lafın gelşi yazdım tıpı mühendisliği falan tmciyim

• hukuk kazanabilecek düzeyde basarılıysan çalış ve kazan yoksa tm den okuyacağın baska hiç bir bölümden iş çıkmaz abla tavsiyesi al bunu morelinide bozma ama hayatın gerçekleri

• sen güncelledikçe sdc ben görüyorum kimse değil ve güncellemelerinde bitti

Erkekler Ne Diyor 1

• günceleme yapma bidaha smdi yorum yapıorm çünkü sen nereyi istiyosan orayı oku psman olacagın bir bölüm okuma issiz kalacagını bilsen bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya ne alaka,sen onları dinleme dinlersem pişman olmak ihtimalin var devlette çalışırsın yine para alırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...