Ülkemizde böyle yetenekli oyuncular niye etkisiz eleman gibi kalır? O kadar medya maymunu meşhurum diye dolaşırken reva mı?

Ülkemizde böyle yetenekli oyuncular niye etkisiz eleman gibi kalır? O kadar medya maymunu meşhurum diye dolaşırken reva mı?

Güldür güldür ün ahu sesli kızı son burun ameliyatından sonra bir garip geldi sureti eski halide gayet iyiydi aslinda ama olsun onu seven her türlü sever zaten ama benim esas anlamadığım oyunculuğu kadar sesi de şahane olan bir yetenek ki böyle çok yetenekli insanlar neden hep daha alt seviyelerde kalır? Soruma kendi kendime yanıt vermiş gibi olucam ama bizim ülkede sanat diye birşey varlığı kabul edilmediği için benim aklıma başka bir seçenek gelmiyor çünkü.. Sanatın hangi dalıyla uğraşırsanız uğraşın sanattan anlamayan bir toplumda varoldugumuz sürece bindiğimiz dalı bile kestirteceklerdir bize.. En azından eskiden zanaatla sanat bir şekilde idame ediyormuş ama artık günümüzde onun bile esamesi kalmadı ne yazık ki ne diyelim ki bizim göremediğimiz o günleri umarım bizden sonrakiler görür her ne kadar umudum olmasa da.. Bu konuda sizlerin görüşleri nedir yorumları alalım hadi öyleyse ve buraya klibi de bırakıyorum okurken keyifli olur dinlemekte güzel günleriniz olsun güzel insanlar...🎬

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemizde keşfedilmemiş ne cevherler var ama çeşmenin başına geçen başkasına yol vermek istemiyor...

1|1
    0|0
    • Ne de güzel söylediniz ya bence bu cevherlerin ülkemizde istihdam olamam si var sadece sanatta da değil bilimde bile nice değerlerimiz başkasının eli altında onlar işlenip kıymetli bir kaşıkçı elması haline gelioyrlar ve böyle çok insan daha harcanıp gidiyor acilen devletin bu konuda politikasını değiştirmesi şart !.. Yoksa hep gelişmeleri bir adım geriden takip etmeye mahkum olucaz...

• Çok teşekkür ederim en iyi görüş için...

• Rica ederim bence buna en yakın aday sizdiniz en azından makul cevaplar verdiniz esas ben teşekkür ederim güzel cevaplarınız için esen kalın...

Erkekler Ne Diyor 17

• sanat camiasında durum biraz farklı
    faust oku

1|0
    0|0
    • Tavsiyeniz için teşekkürler ama sanattan bihaber yaşamıyorum az çok bilincindeyiz zaten sanat işiyle uğraştığımız için ona vurgu yapmak istedim bu sadece bir örnekti benim için..

• çok şükür öyle insanların insafına düşürmesin Rabbim dediğim gibi ben sadece ve sadece önce Allah 'ın rızası için ve insanlara fayda sağlama derdindeyim ve yaptığım işin sanat boyutu da düşünülürse benim için hem iş hem aşk oluyor bir nevi o yüzden ne kadar sıkıntısı da çeksem pişman değilim çok kez is görüşmelerinden eli boş dönmüşlüğüm olmuştur ama şimdi düşünüyorum da iyiki olmuş onların egolarini tatmin etmekten başka yapacağım birşey olmayacaktı o yuzden ben genel anlamda sadece yaptığım işle tanınmak istiyorum bunun içinde elimden gelen çabayı göstericem

• Allah büyüktür açacağı kapılar da çoktur yeterki nasipte olsun o yüzden ben pes etmem kolay kolay bilen bilir sadece şu ara insanlardan dolayı bir yılgınlık var üzerimde o ölü toprağını atmadigim surece kendime. gelemiycegimi de biliyorum ama biraz da kendime çareler aramaya çalışyorum hiçbir zaman çok param pulum olsun derdinde olmadım dediigm gibi sadece önce Allah rızası sonra insana fayda ve hizmet en onemlisi gelecek kuşağa bildiklerimizi aktarma cabasi.. Ama her zaman dua ediyorum Rabbim bana benim yapacaklarima fırsat bulacağım imkanlar versin sadece o bana yeter ben zaten hayallerimi ideallerimi gerceklestirdigim sürece benim ben olurum yoksa ben ben olmaktan çıkarım Allah korusun öyle olmak istememde zaten..

• Neden diye sormana gerek var mı peki? Dostum şunu anlaman lazım para=istediğin şey olan bir ülkede yaşıyoruz...

0|0
    0|0
  • Bu ne la

0|0
    1|0
  • Etkisiz eleman degil guldur guldur de hala oynuyorya. Neyapsinlar basbakanligamj oturtsunlar.. sarki muhabbetine gelirsek dun bir bugun iki bekle.. ayrica kendisini severim ama sarkiyi begenemedim

0|0
    0|0
    • Yaptığı işleri görüyor biliyor ve ilgiyle takip ediyoruz anlatmak istenileni anlamakla ısrarlı olan insanlara çok yorum yapmak istemiyorum düşüncenize saygı duyuyorum iyi günler...

• haklisin

1|0
    0|0
  • Kaliteli insanlar işleri işleri ilgilenir ve medyamaymunu olmazlar

1|0
    0|0
    • Ama işleriyle iş yapan insanların da durumu ortada bazen yaptığınız işin bile bilincinde olmayan insanlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor keşke herkes yaptığı işle değer kazansa benimde tek temennim o zaten ama dediğim gibi insanlar şaklabanlık yapana prim verdiği sürece durum değişmeyecektir ...

• Haklısın.

• İzleyicimizde iş yok

1|0
    0|0
  • Değil ama nedense parayı hep şaklaban tipler götürüyor.

1|0
    0|0
    • Malesef dediğim gibi insanlar öyleleri ne prim verdiği sürece durum değişmeyecektir.. Gündüz kuşağı programlarını bile açtığınızda bir tane adamakıllı program olmaz mi yahu üstelik bunları çocuklarda izliyor ben ileriki nesilden bile ümidi kesiyorum bu yüzden bence televizyon aile için en büyük tehlikelerden biri en iyisi toptan ortadan kaldırmak en iyi çözüm gerileyen ülkeler bazına bakarsanız ya da ağır krizlerdeki toplumların eğlencesi çoğunlukla ya futboldur veya televizyon gibi medya kanallarıyla yönetilirler ülke olarak bunların bilincinde olmak zorundayız hatta okuyan araştıran sorgulayan ve sanatla bilimin iç içe olduğu toplumlar her zaman bir adım öndedir bizim bu bilinci yakalamamız şart !

• Çünki sadece oyunculuk yapıyor onunla çıkıyor kameralar karşısına.

Gidip bir barda olay çıkarsa başkalarına dil uzatsa olur bu iş.

0|0
    0|0
    • başka ne yapması gerekiyordu ki? acaba mesleği oyunculuk olduğuu için olabilir mi?

• her insan kalitesine göre hareket eder o şov maymunları zaten bir yere kadar geliyor kısır döngü içinde kendine bile faydaları yokki onların

• Ben farklı bir şey söylemiyorum zaten.

• ne gıcık itici bir tip

0|0
    1|0
    • Insan ayna misali karsisindakine baktığında kendi yansımasını görür o yüzden çok yorum yapmak istemiyorum savunma da değil amacım ama bu her anlamda geçerli yersiz yıkıcı eleştirilerin prim almasını istemiyorum o yüzden yorumlarınıza dikkat ederseniz sevinirim...

• ben çok saygılıyımda sizde yok tahammül bayanlar böyle alıngan oluyor işte

• Benim sadece saygısızlığa tahammulum yok beyfendi herkes aynı düşünmek zorunda değil zaten ama ben uslubunuzu doğru bulmadım kusura bakmayın yoksa herkesin düşüncesi ne saygım var her zaman doğru şekilde ifade edildiği sürece...

• Benı ilgilendirmez kendi yasantıma bakarım ben

0|0
    0|0
    • İlgilenecek kadar yorum yazmışsınız ama yinede siz bilirsiniz tabii..

• bak güldüre bildiysem ne mutlu bana :D

• ya sorma ölücem nerdeyse gülmekten..

• deger verilmiyor

0|0
    0|0
  • şarkı güzel değil

0|0
    0|0
  • oggg

0|0
    0|0
  • Herkesin arkasini tutan yok malesef

0|0
    0|0
  • vallahi turkiyede diriliş haricinde filim izlemiyorum genelde altyazı yabancı dizi en saglami

0|0
    1|2
    • Diriliş film değildir zaten dizidir.. Ayrıca dizileri zaten bende sevmiyorum ama film derseniz ayrı ülkemizde film sektöründe gayet kaliteli yabancı yapımlara taş çıkartacak filmlerde var ama herkesin görüşüne düşüncesine saygımız var elbet..

• hala illegal örgütlerden mi bahsediyorsunuz artık onları çocuklar bile biliyor ya.. her neyse benim anlatmak istediğim nokta teknolojiyi nasıl kullandiginizdir önemli olan ama biz bilinçli değiliz ve sadece tüketten ye iç yat bir toplum olduğumuz sürece bunlara biz de prim veriyor olacağız artık silkelenip ayağa kalkma vakti herşeyiyle üreten ilerleyen çalışan ve değerlerine genel kültür ve geleneklerine sahip çıkabilen ve gelecegi görüp sekillendirebilen bir toplum olursak tarihimizden de ders ve ilham alarak o zaman iyi şeyler söyleyebiliriz genel anlamda...

• aynen buna katılıyorum

• bikini ile çekse çok ilgi görürdü millet öylelerini ziliyor mk

3|0
    0|0
    • Yorumunuzu küfür dışında katılıyorum küfürsüz eleştiriler temenni ederim saygılar...

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence oyuncu olarak kalmalı

1|1
    0|0
  • artık devir görsellik devri olduğu için klip içerisinde kadın veya erkek bedenlerinin belli bir kısmını sergilemezse isterse bülbül gibi şakısın pek değer görmüyor. kaldı ki sanatın diğer dalları da böyle. seyirci açısında görsellik sebepken buna bir de yapımcı veya bu sektörün kodamanları açısından da para getiren yüzler önemli. oyuncu şarkıcı vs. para kazandırırsa onlar için el üstünde taşınacak pırlanta gibi oluyor. misal diziler, bir iki bölüm sonra final yapıyorlar sırf kanalların patronlarına bir lira daha fazla kazandırmadığı için. edebiyat alanında da yayınevleri kitapları basarken içeriğe veya üsluba bakmadan toplumun belli bir kesimini ki özellikle ergenlik dönemi genç kızların beyinlerine saçma fikirler empoze edecek kitapları basıyor. sırf para kazandırdığı için. uzun oldu ama asıl söylemek istediğim sanat hem ticaret malı olmuş durum da hem de içi boşaltılmış görsel şov haline getirilmiş halde.

1|0
    0|0
  • Estetiğin ifadeyi değiştirmesi harika bir sonuç olmuş doktorunu tebrik ederim...
    Sesine harika oyunculuğu ile tanıdım meziyetleri olan bir kız...

1|1
    0|0
    • Ben hala alışamadım bir garip geliyor baktığımda ama maşallah su gibi bir hatun kendi de sesi de piyasada olan birçoğundan daha kadınsı duruşu bile umarım layık olduğu yeri bulur..

• Insanlarımız sanattan anlamıyor bu kültürle donanımla alakali

1|0
    0|0
  • Reklamını güzel yapamıyor demekkı ya da boyle daha mutlu

0|0
    0|0
    • Reklam demek kendini pazarlamak demek böyle insanların buna ihtiyacı yok sadece ulkecek yanlış algılara sahibiz vizyon ve algının değişmesi gerek sanat dendiğinde boş ekran gibi bakan bir milletiz sadece para ve egoyla iş yürümez bunu artık anlamak gerek !..

• Ben kendını oazarlamaktan bahsetmedım doğru proje secmemıstır vs gibi

• Olabilir ama benim kastettigim başka birşey en iyi projelere de imza atsanız algı değişmediği sürece farketmez sonuç..

• Bizim ülkemizde reklam satar, kişi değil...

0|1
    0|0
    • Reklam bir nevi pazarlama yontemidir zaten herkes kendi vitrininde kendini pazarlamaya çalışır.. Ben bunu biraz şeye benzetiyorum. Mesela sokakta işportacı malını satmak için bağırmak zorundadır yoksa satamaz ama siz hiç bir kuyumcunun elmaslarım altınlarım var dediği ni duydunuzmu acaba buda biraz ona benziyor aslında gerçekten değerli kıymetli şeyler kendini belli eder zaten ama bu biraz algıyla da doğru orantılıdır şayet insan doğru şekilde acarsa algısını ve bilincini bahsettiğim örnekteki durumlar olur ama algının nerede olduğuu da çok önemli...

• Gerçekten doğru bir paylaşım olmuş saçma sapan insanlar konuşulsun heryerde gerçek sanatçılar konuşulmasın

0|0
    0|0
  • Çünkü bizim milletimiz şekilci

0|0
    0|0
  • kız orasını burasını açıp kendini pazarlamadığı için..

1|0
    0|0
    • Diyorum ya medya da maymunlar şaklabanlara prim verildiği için şu an böyle bir durumdayız malesef...

• evet onlar prim yapıyo

Yükleniyor...