Ülkemizde böyle yetenekli oyuncular niye etkisiz eleman gibi kalır? O kadar medya maymunu meşhurum diye dolaşırken reva mı?

Ülkemizde böyle yetenekli oyuncular niye etkisiz eleman gibi kalır? O kadar medya maymunu meşhurum diye dolaşırken reva mı?

Güldür güldür ün ahu sesli kızı son burun ameliyatından sonra bir garip geldi sureti eski halide gayet iyiydi aslinda ama olsun onu seven her türlü sever zaten ama benim esas anlamadığım oyunculuğu kadar sesi de şahane olan bir yetenek ki böyle çok yetenekli insanlar neden hep daha alt seviyelerde kalır? Soruma kendi kendime yanıt vermiş gibi olucam ama bizim ülkede sanat diye birşey varlığı kabul edilmediği için benim aklıma başka bir seçenek gelmiyor çünkü.. Sanatın hangi dalıyla uğraşırsanız uğraşın sanattan anlamayan bir toplumda varoldugumuz sürece bindiğimiz dalı bile kestirteceklerdir bize.. En azından eskiden zanaatla sanat bir şekilde idame ediyormuş ama artık günümüzde onun bile esamesi kalmadı ne yazık ki ne diyelim ki bizim göremediğimiz o günleri umarım bizden sonrakiler görür her ne kadar umudum olmasa da.. Bu konuda sizlerin görüşleri nedir yorumları alalım hadi öyleyse ve buraya klibi de bırakıyorum okurken keyifli olur dinlemekte güzel günleriniz olsun güzel insanlar...🎬

1|1

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...