Pucca yi taniyormusunuz?????

Hakkinda neler düşünüyorsunuz yorumları alayim lütfen :))

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• adından başka bişey bilmiyorum.bi kitabı vardı heralde aptallı bişey.bi de sex üzerize yazılmış bir kitap vardı ama o mu yazmış bilmiyorum..çok salak ötesi bir kız tanıyodum o okuyodu kitabı.bu salak kız pucca yı sevdiyse önemli biri değildir diye düşünüyorum :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Her bölümünü izlerdim Jetix'de. link

0|0
    0|0
  • Hiç sevmezdim. Ama çizgifilmimi kaçırıcam diye kanalı da değiştiremezdim. İzlemek zorunda kalırdım.

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir şahsiyettir kendini.. kitabını okuyunca lan bütün kızlar böyle mi düşünüyo aslında diyerek kızlarında bizden pek farklı olmadıgını anlamamı saglamıstır kendileri

0|0
    0|0
  • Pucca iyidir ya. İsme bak bir kere çok tatlııııııııı. Pucca ya pucca. Bu arada pucca neydi? -.-

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum google yazdım pucca günlük diye brişey çıktı onu da okudum

0|0
    0|0
  • Yatakta iyi değil.Kafası da at kafasına benziyor.

0|0
    0|0
  • ninjalı bir çizgi filmi vardı ninjanın peşinde koşuyordu oda kaçıyordu ahhhh jetix ahhhh

0|0
    0|0
  • tam fahişe.. sanki avrupa sosyetesinden biri.. bildiğin mezhebi geniş.. hiç samimi değil.

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla bir kitap bile çıkarmıştı..haberturk te tanıtımını da yapmıştı..

0|0
    0|0
  • Sanal alemin en büyük kezbanı diye duydum ekşi sözlükte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İki kitabını da okudum. İkincisinde baymıstı beni. Bir insanın tüm hayatı erkekler üzerine mi kurulu olur diye düşünmeden edemedim. Bir yandan da üzüldüm, aile sebebiyle çok şanssız bir insan. Çok sıkıntılı bir çocukluğu var. Hayattan intikam alıyor gibi bir hali var. Haksız da sayılmaz. Nasıl mutluysa öyle yaşasın. Herkesin günahı kendine.

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum ama kitaplarını sevdim.

1|0
    0|0
  • ergenin bir

0|0
    1|0
  • Gereksiz cesaret diye tanımlıyorum..

İnsanların yaşantısını umursayan biri olmadım hiç, lakin bir yazarın kendi hayatını bu denli açık sözlülükle yazması etik değil. Hani bu altın günlerine dedikodu malzemesi olacak cinsten bir şey.

Gereksiz..

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum

0|0
    0|0
  • boş konuşuyor onca edebiyatcı varken bu kitap yazıyor bildiğin her genc kızın yazabileceği düzeyde ve üstünden para kazanıyor.işte benim ülkem !

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum yazar bozuntusu

0|0
    1|0
Yükleniyor...