Cosmos (Bir uzay serüveni) belgeselini izlemek ister misiniz?

Cosmos(Bir uzay serüveni) belgeselini izlemek istermisiniz?
Carl Sagan, Ann Druyan ve Steven Soter tarafından yazılan, Cosmos: A Personal Voyage'ın devamı niteliğinde bir belgesel dizidir. Bu belgesel bilimadamlarının çalışmalarını sinematik bir şekilde anlatmakta, kozmostan ve evrenden örnekler vererek uzay-zamanı açıklamaktadir.
Çok harika bir belgeseldir izlemeyenlere tavsiye edilir 😊

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İzledim. Harikadır..
    Ek olarak michio kaku ve carl sagan'ın kitaplarını tavsiye ederim.
    Zihnin geleceği, geleceğin fiziği, olanaksızın fiziği, einstein'in evreni.. michio'nun bunlar. Kozmos, tanrının kapısını çalan bilim, kozmik bağlantı, cennetin ejderleri, atalarımızın gölgesinde, Broca'nın beyni. Carl'ın da bunlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Tabii ki izlenmeli. Carl Sagan'ın Cosmos kitabı da aynı lezzette bu arada.

1|0
    0|0
  • Nat geo da izlemiştim ama parça parça tabi o bile yetti doğrusu :D Tam tamına müsaitbir zamanda izleyeceğim.

1|0
    0|0
  • Carl Sagan'ın asıl yapıtının uyarlaması - devamı - diyebiliriz. Neil Tyson yönetiyor yeni seriyi.

Oldukça güzel bir belgesel, izlenilmesi gerekiyor.

1|0
    0|0
  • izledim

1|0
    0|0
  • İzledim harika 👍🏻

1|0
    0|0
  • izledim süperdi, böyle şeyler i görünce kendimi kaybediyorum, bidaha izleyecem senin yüzünden :)

1|0
    0|0
  • Cok seveein

1|0
    0|0
  • Guzel seri. Haluk bilginer dublaji da cok hos olmus.

1|0
    0|0
  • geçen film izleyim dedim en yüksek puanlı bu vardı açtım kapadım :D başı sarmadı :D

1|0
    0|0
  • izlemeye başladım şimdi. baya bir güzel :)

1|0
    0|0
    • evet güzeldir diğer sıkıcı belgeseller gibi sürekli bilimsel bilgi vermiyor eğlenceli :)

• Carl Sagan'ın Cosmos kitabını okuyorum şimdi. Vakit bulursam belgeselini de izlemek isterim.

1|0
    0|0
  • Güzel bir seriydi. Şu sıralar morgan freeman la solucan deliğine yolculuk izliyorum

1|0
    0|0
    • Merak ettm bir bakarım

• Bence çok iyi ben takip ediyorum

• Yok Yaa Hiç Tarzım Değil

1|0
    0|0
  • izledim bir çok kere

1|0
    0|0
  • Siyahi bir adamdı degrays tyson mu öyle bişeydi ama harika. İnsan izleyince hiç bir bok olmadığının farkına varıyo

1|0
    0|0
  • Milletimiz için çok sakıncalı yan etkileri vardır yüksek dozda bilgi içerir ufku genişletir !

1|0
    0|0
  • izliyorum arada. cok süper.

1|0
    0|0
  • evet mükemel ötesi hatta şimdi izlicem :D

1|0
    0|0
  • Evet ancak bizim ülkemizde bunu izleten hoca şikayet edildi.

1|0
    0|0
  • Bakarız

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...