Kapat

En çok kimin konserine gitmek istersiniz?

Ben Teoman ya da Sezen Aksu

#uykucupollyana

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynen Teoman konserine gitmek için 19 sene bekledim ama konser öncesi yediğim şeyden zehirlenmem sonucu konserimin içine edildi:) Ama yılmadım bir daha gideceğim:) Ve Teoman yine bana birçok hayat dersi verdi:) Bu yüzden seviyorum o adamı:) Paralel evrende kesin ya bir dostum ya bir şeyimdir yani, eminim:)
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
    • Ben annemle kavga edip gidememiştim

• Olsun, hiç üzülme. Dediğim gibi çok büyük dersler aldım ben o akşam:) Sevdiğini üzmeye değmez, bu Teoman bile olsa ki dediğim gibi o rezil olmuş konser gecemde birazcık olsun Teoman'ı görebildiğim için mutlu olabilen biriyim ben:)"Fan" değilim aslında ama Teoman'ın yeri ayrı bende. Yine de bu kadar çok sevdiğim bir şeyden bile sonsuza kadar vazgeçebilirdim. Neden mi? O gece bir arkadaşımız Beşiktaş'taydı yanımdaki arkadaşıma bizi almak için mesaj atmıştı eğer arkadaşım mesaja geç cevap vermeseydi Beşiktaş'ta bekleyecekti ve o gece orada bir patlama oldu yani eğer bekleseydi belki de ölecekti. Bir süre ona ulaşamadık, çekmedi sanırım telefon ve iyi olup olmadığını merak ediyorduk. O an değil Teoman, hiçbir şey umrumuzda olamazdı, onun ölmesinden daha önemli bir şey olamazdı sonuçta. Yani tamam, Teoman'ın yeri bende ayrı ama bazı şeyler hiçbir şeyle kıyaslanmaz. Annen de bunlardan biri. Onu üzmektense gerekirse bir daha Teoman bile dinleme, abartıyorum tabii:) Ama anla durumu diye.

• Çünkü onu kaybettiğini düşünmek bile, neyi neyle kıyasladığını gösterecektir sana.

Erkekler Ne Diyor 15

• hacettepeliler

1|0
    0|0
  • ikisine de gittim..
    Teoman'a bostancı gösteri merkezinde,
    sezen'e hisar da..
    Sezen gerçekten bir başka.. :)

1|0
    0|0
  • konser sevmiyorum yaa tıkış tıkış oluyor ne söylendiği belli olmuyor eziyet çekip geliyorsun.

1|0
    0|0
  • Sıla

1|0
    0|0
  • Yılbaşında robbie williams londra konseri varmış güzel olurmuş

1|0
    0|0
  • Cengiz Kurtoğlu, Sezen Aksu, Orhan Ölmez.

1|0
    0|0
  • Sezen

1|0
    0|0
  • teooo

1|0
    0|0
  • Inna çok isterim kücüklükten beri dinlediğim sevdiğim sanatcı

1|0
    0|0
  • konser olsunda

1|0
    0|0
  • Oğuz yılmaz

1|0
    0|0
  • Sting ya da Bryan adams

1|0
    0|0
  • bu videokiler bana cok heyi hatirlatti gercekten cok sagol.

1|0
    0|0
  • ergenlikte mangaydı gittim

1|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Metallica konserine gidip, James'i Kerk'ü Lars'ı Roberto'yu görebilmek benim için inanılmaz birşey olurdu 😍😍😍 Ve System of A Down konseri 😍😍😍 Hayal gibi birşey benim için 😞😞 Serj'i ve Daron'u görmek için can atıyorum 😍 Umarım birgün gidebilirim

1|0
    0|0
  • Gökhan türkmen
    Gripin

1|0
    0|0
  • Sezen Aksu model seksendört Teoman özlem tekin hepsi ayrı ayrı mütiş be

1|0
    0|0
  • Zerrin Özer

1|0
    0|0
  • The Weekend

1|0
    0|0
  • eskiden demet akalın dı ama şimdi kararsızım bilmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Duman.

1|0
    0|0
  • Justin Timberlake

1|0
    0|0
  • gitmem çünkü çok kalabalık rahatsız oluyorum öyle yerlerde

1|0
    0|0
  • ilyas yalcintaş