Sosyal ortam arayışı volume 1.01

Beyler bayanlar Bayanların gidip gitmemesi onemli degil bana boyle tartisma ortaminin oldugu beyin firtinalari yapilan sohbet ortaminin oldugu elit dusunen insanlarin oldugu bir mekan yer biliyorsaniz soyler misiniz.Ben bulamadim da Istanbul Avrupa Yakasi...

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• burdada yeterince elegan insanlar var dostum, ama illa elit diyosan hayal kahvesine git derim, sonra ankarada bildiğim olağan üstü bir kafe var, şair masaları falan var üzerinde şiir kitaplarının bulunduğu ve masada kmse birbirini tanımaz ama muhabbet olağanüstü, bahçeli 7. cadde de gidilesi yerler yani

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• buraya takil, sira dIsI konular aç :) belki ilginc cevaplar gelir hic beklenmedik ;) baska bilemiyorum ama elit bir yer... him zor arkadaslarla bir ortam kurun, orda takilin, yoksa benimle de sohbet edebilirsin, ben entelektüel takilmayi severim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• - Ney kurslarına git, hep beraber oturur kafayı sıyırırsınız Mercan Dede falan filan.

- Salsa kurslarına git, varil popolu ve güleç yüzlü kadınlarla yapış yapış terlemiş halde salsa - yapmaya kasarsınız.

- Ehliyet kursuna yazıl, emin ol sınıftaki en yakışıklı adam sen olacaksın.

- Belediye ahşap boyama kursuna g.. yok lan, ne işin var orada.

- Yeni akım Reiki, Meiki ve bilimum açlıktan ağzı kokan Hindistan öğretileri kurslarına git. Genelde, 30+ plaza kadınları olur burada hep. Birbirinizin kafasını ütülersiniz enerji-menerji diye.. (Gözlerinizi kapayıp konsantre olunuz dediğin an cüzdan ile telefona sahip çık, neme lazım)

2|1
    0|0
  • Bulursan haber et kanka bende aradım bulamadım :/

0|0
    0|0
  • Elitlik kültürlülük zeka kişilik kalitesi konularında mangalda kül bırakmayanlar Kağıthane'de yaşıyor. Orada bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...