Eş cinsel insanlar Kuran'da lanetli insanlar olduğu doğru mudur? doğruysa neden lanetliler?

eş cinsel insanlar Kuran'da lanetli insanlar olduğu doğru mudur? doğruysa neden lanetliler? eş cinsel insanlar Kuran'da lanetli insanlar olduğu doğru mudur? doğruysa neden lanetliler?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• es cinsel bir ilişki her türlü sıkıntı toplumda sapkınlık ve sağlık açısından doğuştan eş cinsel olanlar bir kenara bunu sırf zevk için yapanda çok fazla sana burda dini yönünü açıklayacak donanıma sahip değilim ama sırf zevk için yapanlara ben iğrenerek bakıyorum

0|0
    0|0
    • zevk için yapanları sormuyorum kuranda yazan bu şeyi araştır ve doğru diyor merak ettiğim kendi yarattığını neden lanetli yaratıyor

• tamam araştırayım ama direk kuranda yazdığı gibi okursan yanlış anlayabilirsin mealini çok iyi bir kaynaktan okumak gerek

• kuranda konuyla alakalı 118 tane ayet varmış araştırmak uzun ama kısaca anladığımı aktarayım lanetli olanlar bunu zevk için yapanlar doğuştan olanlara ise tedavi yoluna basvurmali ya da duygularını bastırmaya çalışmalıdır deniliyor

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yarattığı insanı sorunlu yarattı diye lanetliyorsa sorun kimdedir acaba? Bu bir tercih meselesiyse, bende tercih ederek eşcinsel olabilir miyim? Doğru düzgün yaratamıyorsan bari rahat bırak insanları diyecem ama, inanmıyorum ki...

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yasak ilişkiler yaşadıkları için galiba

0|0
    0|0
  • Çok cirkince bisey cook mide bulandırıcı ayıp ya

0|0
    0|0
    • neden böyle düşünüyorsun

• buna doğru veya yanlış demek sana ya da bana düşmüyor birine yanlış görüğün şeyde uyarırsın mantığını söylersinki ona iğrenerek bakmadan yapmalısın bunu neden çünkü dinde hoşgörü varya ondan

• ee illaki bu yanlis bisey görsem uyarırım tabikide ama cevremde yok öyle insanalr

• Doğuştan bu sorunu olanlardan kastedilmiyır orada. İnsanlar herşeyi yalnış yöne çekmeye bayılıyor. Normal dıpan daha sonradan hem cinsine yönelen kendinde değişiklik yapanlar için.

0|0
    0|1
    • bunu neden bir sorun olarak görüyorsun ve bildiğim kadarıyla kimse sonradan fikir değiştirmiyor kendini keşfediyor?

• anlıyorum

• Eşcinselmisin?

Erkekler Ne Diyor 3

• hayır zevke sefaya düşkünlüğün eşcinselliğin zevk için farklılık için normal ilişkiye tercih edilmeye başlamasıdır sorun olan. sahislerin doğuştan gelen yönelimleri değil asıl sorun. sorun toplumun geneline yayılması ve zevk için yapılması işte o zaman o toplum lanetlenir. ama normal bireyler de mümkün olduğunca doğuştan gelen farklılıklar hariç uzak durmalılar.

0|0
    0|2
  • tanrı heteroseksual çünkü sşdlfjksdşlfsad

0|0
    1|0
  • Yaptıkları şeyin insan doğasına aykırı olmasından dolayı.

0|0
    0|0
    • insan doğası nedir kim bunun doğal olduğuna karar veriyor ve neden aykırı oluyor?

• İnsan'ın ruhen ve bedenen bir hemcinsini arzulaması mantıksızdır. Arzuluyorsa bu bir hastalıktır ya da Hormon bozukluğudur. Bunu kimsenin söylemesine gerek yok. Aklı başında her insan bunun farkına varabilir.

Yükleniyor...