Ah şu kitaplar her birimizden bir iz taşıyorlar :))

Herkese merhabaa.Yarın kitap alışverişine çıkacağım da birde sizin fikirlerinizi alayım dedim.Özellikle şiir kitaplarını ve sürükleyici aşk veya polisiye romanlarına bayılıyorum.Eğer sizinde okuduğunuzda üzerinizde derin bir etki yaratan,benimde okuduğumda etkilenip 'iyi ki alıp okumuşum' diyebileceğim kitap önerileriniz varsa nasıl mutlu olurum anlatamam.Buyrun bekliyorum ifinim.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Julia Quinn ve Kristin Hanna'nın her kitabı olabilir hepsi birbirinden güzel Julia aşırı derecede buram buram victoria dönemi ingilteresi aşkını anlatır kristin hanna da kitabın sonunda mutlaka salya sümük ağlatır ama hem aşk hem fantastik istersen hush hush serisini önerebilirim fısıltı çığlık sessizlik ve final adlı 4 kitaptan oluşuyor şimdilik aklıma gelenler bu kadar aslında kitap listem vardı benimde 40'a yakın almam gereken kitap var ama para yetmiyor işte :D

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim ya cidden, evet bende genelde korsan alıyorum zaten para orjinallerine hiç bir şekilde yetmiyor kii :Dd

• Yardımcı olabildiysem ne güzel dediklerimden birini alırsan sonra konuşalım bence :)

• oluur tabiii

Erkekler Ne Diyor 8

• polisiye istiyorsan al dan brown cehennem i her şey var aksiyon gerilim çok güzel beni benden aldı :D bu kitap mutlaka al çok güzel okumalısın yani :)

0|0
    0|0
  • Cemal süreya - Sevda Sözleri

0|0
    0|0
  • sürükleyici polisiyede tek isim var bu işin duayenı :)

0|0
    0|0
  • allah kahretsin evet öyle o yüzden canan tan kitaplarını elime bile süremiyorum anları çok fazla bende :(

0|0
    0|0
    • kesinlikle Canan Tan'ın bambaşka bir tarzı var ama benim istediğim bikaç kitap önerisiydi sanırım :D

• kişisel gelişim kitabları okuyorum yeni yorum olarak tavsiye edeiym sana o zaman ben :) bekle

• bende bir kitap var ve 5 kişi de var mış o kitap bir çok kez de okudum hala ilk okuduğum gibi heycanlanıyorum ben

0|0
    0|0
  • Monte Kristo ( çok iyi ) ...

1|0
    0|0
  • Millennium Üçlemesi'ni (Stieg Larsson) oku sürükleyici polisiye seviyorsan.

0|0
    0|0
  • nilgün çolak bitti denen yerden başlamak bunu dün bitirdim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben sana tek bir kitap önerecem sen bütün serisini almak isteyeceksin..

okurken adeta içinde yaşıyormuşum gibi hissettim film gibi öyle güzel betimlemeleri var ki hem şaşırtıyor hem umut veriyor çok güzel bir kitap açıklayım artık Debbi macomber - küçük mucizeler dükkanı .. şiddetle tavsiye ediyorum ;)

0|0
    0|0
    • Evet duymuştum ,çok teşekkürler alacağım elbet

• evet bende tum serıyı okudum.guzeldı..onların komsusuymus gıbı hıssetmen olası.

• tolstoy,gogol,dostoyevski bu yazarların hangı kıtabını okursan oku sıkılmazsın dıye tahmın edıyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ama çoğunu okudum biraz daha farklı isimler arıyorum

• aklından bir sayı tut,dilsizin kızı,cennetin hırsız melekleri,kafirin kızı...

Yükleniyor...