KUCUK PRENS OKUYANLARI GOREBILIR MIYIM :)?

Kucuk prens kitabini asiri cok severim. Cunku kendimce bir ton anlam cikariyorum. Peki siz kucuk prensi okudugunuz ne anlam cikariyorsunuz, size kattiklari neler ya da seviyorsaniz neden seviyorsunuz kucuk prensi, nefret ediyorsaniz da neden nefret ediyorsunuz?

0|0
84

En İyi Erkek Görüşü

• Gördüğüm her çocuğa, gence tavsiye ettiğim kitaptır.

0|0
    0|0
    • Size göre kitap neyi anlatiyor?

• Yaşamla ilgili her şeyi bence.
      İnsanların tutumunu. Gerek erkeklerin davranışları, gerek kadınların davranışları, gerek büyüklerin davranışları.

En İyi Kız Görüşü

• Ben okudum ve seviyorum şu söz de çok güzeldir.
    “Her gün aynı saatte gelmelisin” dedi tilki. “Örneğin öğleden sonra saat dörtte gelirsen, ben saat üçte kendimi mutlu hissetmeye başlarım. Zaman ilerledikçe de daha mutlu olurum. Saat dörtte endişelenmeye ve üzülmeye başlarım. Mutluluğun bedelini öğrenirim. Ama günün herhangi bir vaktinde gelirsen, seni karşılamaya hazırlanacağım zamanı asla bilemem. İnsanın gelenekleri olmalıdır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• küçük prens diyince aklıma başka şey geldi
    neyse
    yeri değil genel kültür tartışıyoruz şurda

0|0
    1|0
  • burdaa

0|0
    0|0
  • okumadım ama merak ettim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Seviyorum su yüzden sınırsız hayal gücü olmasından dolayı. Bizde eskiden çocukken öyle degilmiydik ki?

0|0
    0|0
  • Kıtabı cok duydum ama okumadım bu cocuk kıtabımı yoksa yetıskınmı

0|0
    0|0
  • Çok eskiden orta okulda okumuştum sanirim

0|0
    0|0
  • Ben hiç okumadim ama merak ediyorum açıkçası sen ne düşünüyorsun kitap hakkında almayı düşünüyorum da

0|0
    0|0
    • Kitabi cok sevenler oldugu kadar hicbir sey anlamayanlar da var. Ben sahsen ba yi li yo rum.

• Ben okudum

0|0
    0|0
  • ı * here :)

0|0
    0|0
  • benn :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...